Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van esély külföldön irodai...

Van esély külföldön irodai munkát találni?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok, mint pl. irodai asszisztens, titkárnő, titkárságvezető. Szerintetek van esély ilyemire szakképzettséggel és felsőfokú(aktív)nyelvtudással?
2011. aug. 26. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy van, nem minden magyar segédmunkásnak megy külföldre. Több barátom dolgozik külföldön multicégeknél asszisztensi vagy középvezetői beosztásban.
2011. aug. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a szakirányú végzettség, és a nyelvtudás megvan, persze hogy van esélye hogy munkát találj.
2011. aug. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem hiszem, ott is sok munkanélküli van és akkor már egy hazait vesznek fel, az jobban tudja a nyelvet
2011. aug. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van esély igen. Ha megvan hozzá a megfelelő nyelvtudás és végzettség. Nagyon sok informatikus is itt dolgozik. Jómagam is jelenleg Londonban élek és szoftverfejlesztőként dolgozom. Nagyon sokan akik kijönnek, nem tudnak vagy nem is akarnak túllépni az alap munkáknál még akkor sem ha megvan hozzá a nyelvtudás és a végzettség. Mivel egy ilyen álláshoz akár több hónap is kellhet, de nekem nem volt annyi tartalékom, hogy ezt kivárjam, ezért elvállaltam az első adandó munkát ami a konyhai kisegítés volt. Én továbbléptem, és jelenleg egy kellemes irodában dolgozom 9-től 18:00-ig, 1 óra ebédidővel.
2011. aug. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2011. aug. 29. 21:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Simán sikerülhet,ha magabiztos vagy,nem félsz a kihívásoktól,és van elég kitartásod,szorgalmad,hogy megtaláld a neked tetsző munkát.

Egy tipp:ha az angolon kívül még egy nyelvet is minél jobban megtanulsz,még több esélyed lesz.Főleg a latin nyelvekre(spanyol,francia,olasz)gondolok itt.

2011. aug. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!