Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tudnék ÍGY kezdeni egy...

Mit tudnék ÍGY kezdeni egy matematikus diplomával?

Figyelt kérdés
Közben mást is csinálnék, vagyis nem szeretnék kötött munkaidős munkát, hanem csak megbízásokat. Vagy nem tudom miket lehetne kezdeni. Lehet bármilyen fajta matematikus diploma, meg nem dőlt el hogy mire megyek. Kérlek segítsetek!
2011. aug. 27. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Márpedig örülhetsz, ha egyáltalán találsz állást matematikusként. Sokkal nagyobb szükség van gyakorlati szakemberekre: programozókra, mérnökökre.
2011. aug. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Kétszer futottam neki, de sajnos nem értem. Most akkor megvan már a diplomád?
2011. aug. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Kolompárnak részben igaza van, részben azért biztosítók szoktak aktuáriusokat keresni, persze normál (8 órás) állásba.

Hát szerintem próbálkozz freelancer (szabadúszó) oldalakon, ha megy az angol... :-S

2011. aug. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Matematikust nem keresnek szabadúszóként vagy megbízásos alapon. Nem házi feladat jellegű problémákat kell megoldani, hanem összetettebb dolgokat. De amúgy szerintem lehet jó állásokat elérni vele, de tény hogy programozóként 100x egyszerűbb találni.
2011. aug. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy nagyon jó barátom különórákat ad matekból és egész jól tejelnek neki, néha még a csajok is igazán szépek akiket tanít...
2011. aug. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!