Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi egy rendőr és egy...

Mennyi egy rendőr és egy nyomozó fizetése?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
túl sok
2011. aug. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
47%
Attól függ, hány éve van valaki a pályán. A rendőr fizuja nem elég sok ahhoz képest, hogy bűnözökkel foglalkozik. Most nagyon finoman fejeztem ki magam.Pótlékokkal együtt sem éri el 100-at.Van akinek még kevesebb. Talán 80. A nyomozók jobban kapnak. Kezdőként nem tudom, de ha vki 10 éve nyomozó/vizsgáló 180-at 200-at. De ő is egész nap idiótákkal foglalkozik vagy "önérzetes" tisztes állampolgárokkal, akik soha nem követnek el semmit. Sokan sajnálják tőlük, bár a járőröktől nemigen van mit... Nem vagyok rendőr. Közigazgatásban vagyok , de van hasonló tapasztalatom. Ja és nyolcadik kerületben lakom. Hát ép eszű ember itt nem szívesen rendőr.
2011. aug. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Áh, egy rendőr legalább 110-et kap!!
2014. jan. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!