Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Frissen szerzett kőműves...

Frissen szerzett kőműves szakmával hogyan tudnék elhelyezkedni vagy hogyan tudnék mégtöbb tapasztalatot szerezni?

Figyelt kérdés
Idén végeztem, sajnos nem nagyon találok munkákat mivel mindenhova a több éves tapasztalat az elvárás :S végeztem azóta kisebb házak felújítását, vagyis besegítettem, hogy ezáltal is gyakoroljam. Hogyan tudnék elhelyezkedni?
2011. aug. 28. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:

A kőműves szakmával konkrétan mit tanultál meg?

Csak azért kérdezem, hogy magánban el tudnál-e kezdeni valamit. Kooperálhatnál burkolóval, víz-gáz-fűtés szerelővel, stb.

Ha alkalmazott szeretnél lenni, sztem inkább kisvállalkozónál, aki családi házakkal foglalkozik, nem pedig egy szenya nagyvállalkozónál, aki társasházakat épít.

2011. aug. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
burkolni, szigetelni, járolapozni jól tudok, most gyakoroltam bnőméknél és a nagybátyánál a házfelújításnál, de sztem ez biztos kevés még tapasztalatnak
2011. aug. 28. 15:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül az a lényeg, hogy mennyi gyakorlatod van.

Van olyan, aki 80 helyen dolgozott már, de még mindig béna és van akinek ez a zsigereiben van.

Neked kell tudni, hogy jó vagy-e!!! De ne csapd be magad, mert elég, ha egyszer hibázol, az gyorsan terjed, ezt mindig tartsd szem előtt.

Az ügyfelet se akard becsapni, mert az a hír is gyorsan terjed!!!

Ha ennyi mindenhez értesz, szerintem szájról szájra terjedve lassan beindulhat a melód. Ez így megy az ilyen munkáknál.

Sok sikert!!! :)

2011. aug. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. aug. 28. 20:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, de azt elfelejtettem megkérdezni, merre laksz.

Mert nem tudom vidéken hogy van, de amiket írtam, Pestre és környékére tuti igaz.

A válság ellenére rengetegen újítgatnak és rengeteg a béna férj. :) Ezeknek szükségük van a profikra.

Ja és ne csak családi házban gondolkodj, hanem lakásokban is.

2011. aug. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát végre valaki aki dolgozni szeretne.

A házunkon akik dolgoztak csak novemberben tudnak vissza jönni mert annyi a melójuk, hogy nem győzik. Ja és Ukrán és Erdélyi emberekkel dolgoznak, mert a főnökök elmondása szerint a Magyarok nem akarnak jönni melózni.

Én is azt mondom, hogy kisvállalkozóhoz menj.

Csak elindulni nehéz. Nem kell mindenkinek saját vállakozás, de ha belejössz tudsz magadban is dolgozni.

Tényleg sok helyen kell egy falat átrakni, vagy burkolni ezt azt.

Sok sikert és munkát kívánok neked és azt hiszem lesz is. XDD

2011. aug. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!