Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyári munkára hogyan kell...

Gyári munkára hogyan kell jelentkezni?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy buta kérdés, de sajnos nem sok tapasztalatom van még álláskeresés ügyben. Egyébként dunaújvárosi és székesfehérvári gyárak jöhetnek szóba.
2011. aug. 28. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
kiválasztod a gyárat,elküldöd az önéletrajzodat az email címükre,vagy beviszed személyesen.nézd a helyi hirdető újságokat is,ott szoktak lenni ilyen állásajánlatok.hívd fel őket információért,ott mindent elmondanak.
2011. aug. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha hirdetnek akkor jelentkezel a hirdetett állásra. Oda szokták írni hogyan kell, telefonon, önéletrajzot küldesz vagy személyesen mész be.
2011. aug. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, csak az a baj, hogy a közeli gyárak mindig csak közép- illetve felsővezetői állásokat hirdetnek :/ Pedig nem hiszem, hogy soha sincs felvétel szalagmunkára. Ha egyszerűen csak bemegyek, és azt mondom, hogy érdeklődni szeretnék az álláslehetőségekről, az is jó?
2011. aug. 29. 00:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez szerintem jó technika. Nálunk Veszprémben a tejiparnál sem volt soha hirdetett állás. Az érdeklődök leadták a portán az önéletrajzukat és ha kellett ember közülük válogattak. Lehet ez ilyen gyári bevált szokás, nem tudom...de most, hogy mondod én sem látok meghirdetett szalagmunkás melókat. Sok sikert!
2011. aug. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. aug. 29. 16:18
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem is az a tapasztalatom a szalagmunkával kapcsolatban,hogy nem nagyon hirdetik,inkább közvetítőkre bízzák,azok foglalkoznak vele:S
2011. aug. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!