Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Írna olyan, aki volt már...

Írna olyan, aki volt már Olaszországba Au-pairként? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tanultam kint,de ismertem egy lányt,aki au-pairként dolgozott akkor.

Szerintem a meló ugyanaz,mint bárhol máshol,a fizetés havi 300-500 euró körül,szállás és kaja ingyen.

Szerintem UK-ban és USA-ban jobban lehet keresni,szóval ha pénz miatt mennél,akkor sztem ne Itáliát válaszd.


A másik,nagyon FONTOS: tudni kell olaszul!!!az olaszok nem tudnak se angolt,se semmilyen nyelvet,nem is érdekli őket,az a közfelfogás,hogy aki odamegy,az tanuljon meg olaszul.Ezt vedd figyelembe.


Segítség lehet: www.aupairworld.net

2011. aug. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!! Sajnos angolul nem tudok, csak olaszul és németül(azt kevésbé) egyébként szívesebben mennék Angliába :) De egyébként szeretem Olaszországot, hiába fizetnek rosszabban :D

Azért is kérdeztem, mert nővéremnek egy ismerőse ment Olaszországba (ismerősön keresztül) és őt pl. csúnyán átverték. Heti 20 eurót kapott, egész nap dolgoztatták, nem is tudott elmenni sehová (holott valami nagyon gazdag családhoz ment) és nem is mindig kapta meg azt a kevés pénzt sem. A vasútállomáson is úgy dobták ki, hogy a jegyre nem volt elég pénze..

2011. aug. 31. 17:23
 3/5 anonim ***** válasza:

JÉZUSOM...sajnos ez azonban Angliában ugyanúgy megtörténhet:((

Javaslom hogy ügynökségen keresztül menj ki,ők képviselik az érdekeidet és megvédenek ha kell.

2011. szept. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2011. szept. 1. 16:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is Olaszországba szeretnék kimenni. Mondjuk tuti, hogy valami szerződés-szerű alap megegyezést fogok velük kötni, függetlenül attól, hogy mennyire szimpik. Szerintem sokszor többet jelent a talpraesettség, mint az ügynökség, mert nem tudhatod feltétlenül előre, mennyire megbízhatók. Tudnod kell saját magadért kiállni. (tapasztalat) Amúgy meg hatalmas fejlődés szerintem idegen országban kipróbálni magát annak, aki úgy érzi. Én is kíváncsi lennék olaszos tapasztalatokra, imádom a kultúrájukat, a mentalitásukat, a nyelvet...:))
2011. okt. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!