Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vermögensberatung kft. Tapaszt...

Vermögensberatung kft. Tapasztalatok? Mi lesz ebből? Menjek hozzájuk dolgozni ezekkel feltételekkel? ( bővebben lent)

Figyelt kérdés

Köszönöm annak aki elolvassa és megpróbál tanácsot adni, vagy véleményt mondani!

Kezdem az elején:

Munkát keresek, mivel az "ex" munkámmal nem voltam egyáltalán kibékülve.A neten és újságokban is keresgetek állást, majd jelentkezem arra ami megtetszik, és várom ,hogy vagy válaszolnak valamit vagy nem.Általában mint tudjuk még a nemlegest választ sem írják meg egy e-mailben...de ez mindegy.

Az egyik helyről, ahova irodai adminisztratív munkára adtam be a jelentkezésemet , aVermögensberatung kft-hez, visszahívtak.

Elmentem állásinterjúra, minden jól ment, kedves volt az férfi aki elmondott mindent alaposan, részletesen. egy dolog volt azonban, az, hogy azt mondta, hogy ha dolgozok heti 10-12 órát 100120 ezer ft lesz a fizum.kérdezgettem, hogy ez hogy lehetséges, mindent elmagyarázott megint, és logikusnak tűnt amit mondott.

Viszont mikor hazajöttem és elmondtam az ismerősöknek ők bogarat ültettek a fülembe, hogy ez nem e olyan munka ahol jutalékos a fizetés. Mert a férfi ezt nem említette, tehát nekem eszembe sem jutott.

Most kezdtem el aggódni,hogy hogyan is lehet ez, hogy ennyit ígért nekem ennyi munkáért. És az a baj hogy tényleg nem mondott semmii jutalékos fizetés félét, hanem hogy ez nettó kp ennyi lesz és kész.

Elhiggyem vagy ne? Ti mit gondoltok?

Visszahívtak most a napokban, hogy felvennének, mert elnyertem a tetszésüket. A férfi azt mondta hogy holnap vagy holnap után kell bemennem és megbeszéljük a részleteket.

Akkor természetesen meg fogom kérdezni hogy ez mi is,de most stresszelek,hogy buta voltam és naív:S

Légyszives segítsetek!!!


2011. szept. 1. 14:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj, várd ki a végét. Nem elképzelhetetlen a fizetés, csak ebben az országban olyan alul fizetések vannak, hogy már senki nem bízik ilyenekben.
2011. szept. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Ááá, ez abszolút lehetetlen! Adminisztrativ munkára ennyit sehol nem kapnak! A jutalékról szólnia kellett volna! Hát nem tudom, itt nekem valami nem stimmel! Szerintem behúztak a csőbe, de inkább nem ijesztgetlek!
2011. szept. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
teljesítménybér, szerintem is. majd mondd el,mi lett a vége
2011. szept. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy naív voltál, de holnap vagy holnap után úgy is kiderül. Mivel nincs mit vesztened menj el és megtudod.
2011. szept. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Nézd meg a honlapjukat, talán az segít eligazodni.
2011. szept. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Belenéztem a honlapjukba, mert érdekelt, ez egy pénzügyi tanácsadó cég, és egész biztos nem helyhezkötött am unka és eglész biztos nem fix a fizetésed. Ilyen clgaknél általában elküldik ingyenes továbbképzésre (jó esetben ingyenes) az embert, majd utána jó sokat kell menned a sajéát költségeden az üzletek után, és beleszakadsz, mire egy kis jutalékot össze tudsz hozni. Ne vállald el, mert úgy fogsz járni, hogy hónapokig nem lesz pénzed, csak sok költséged, és még utána sem biztos, hogy bejön.
2011. szept. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Hát igen mondania kellett volna, de mondom én rá is kérdeztem, hogy teljesítmény arányos fizetés van e vagy sem. Azt mondta higgyem el, hogy ennyi, mert ez egy svájci cég, ők euró alapúan kapják a Mo-i alkalmazottak fizetését, nekik ez a 380-400 Euró semmi fizetésnek tűnik,mert ott ennek 4-5-szörösét keresik ezzel a munkával is.

Ilyesmiket mondott.

Az oldalukat néztem,semmi ilyesmit nem találtam róluk.

2011. szept. 1. 15:17
 8/21 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, na igen ettől tartok.Természetesen ilyesmibe nem fogok belemenni=)

Csak annyira irodai munkát mondott, hogy eszembe se jutott más ezen kívül.

A faszi logikusan érvelt és jó dolgokat mondott, ezért tetszett meg a munka is.

Nem tudom.

2011. szept. 1. 15:19
 9/21 anonim ***** válasza:

Valószínű azért mond irodai munkát, mert az irodából lesz lehetőséged megszervezni a találkozókat, már ha akad olyan cég, vagy magánszemély, akit erre rá tudsz venni. Legalább az is valami, hogy nem Neked otthonról kell ezeket intézni, a saját telenonköltségeden.

Ha rákérdezel, hogy hány órától hány óráig tart a munkavégzés, és helyhezkötött-e a munka havi fix fizeétésrt, akkor egész biztos kitérő válasz fog adni.

Ne dőlj be, ez egy tanácsadó cég, egész biztos nem fog alkalmazottként felvenni, havi fixért. Az a valószínű, hogy vállalkozónak kell lenned, és a kapott összegből Neked kell magad után adóznod. Szinte biztosan erről van szó, de azért még járd körül.

2011. szept. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Adminisztratív munkára vennék fel és a fizetését nettóban kapná.Sok befektetői cégnél az üzletkötők a milliót is megkeresik, ott nem lenne nagy szám a 100 000 Ft.
2011. szept. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!