Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van esélyem legalább 8 órás...

Van esélyem legalább 8 órás munkát találni ilyen feltételekkel?

Figyelt kérdés

Okj-s tanfolyamra járok ami kedden és csütörtökön 17.00-20.00 óráig tart, és szombatonként gyakorlati képzés.

Emiatt a délutáni kezdés miatt kiesik minden munkalehetőség, mert vagy tovább tart a munkaidő, vagy több múszakban lenne. És ugye az is baj hogy a szombat délelőtt sem jó. Tehát olyan lenne jó ami reggeltől 16.00ig tart, és csak hétfőtől péntekig. (akár reggel 6kor is kezdődhet, nem lényeg hogy hány órát kell ott lennem, csak ez hogy délután 4kor legyen vége hogy odaérjek suliba is.)

De erre esélytelen vagyok mert csak érettségim van. Nem tudom milyen munka jöhetne szóba. Hiszen szaktudás nélkül örülnöm kellene ha egyáltalán bárhová felvennének, de az iskola miatt nagyon be vagyok határolva. Szeretnék havi nettó 50 ezret legalább. Az ilyen 4 órás munkákkal pedig gondolom nem kapnék annyit.

20/l


2011. szept. 26. 03:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Es, ha mondjuk jelentkeznel a suli kornyeken valahova ejszakai munkara? Ugy ertem, takaritani, vagy idoseket felugyelni vagy akarmi - tudom, nem egy leanyalom, de anyagi veszhelyzetben a semminel jobb. Persze vigyazz az esti-ejszakai biztonsagodra (kozlekedes).
2011. szept. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Létezik 6 órás munkaidő is, barátnőm pont most talált olyat és nettó 50et fog kapni. Habár ő főiskola nappali tagozat mellett csinálja, de lehet te is találnál.
2011. szept. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!