Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Most már biztos, hogy januártó...

Most már biztos, hogy januártól nem lesz délutános pótlék, és alig éjszakai? Ez csak a közalkalmazottakra fog vonatkozni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt még csak terv,nem döntötték el. De mindenkire fog vonatkozni,nemcsak a közalkalmazottakra.
2011. szept. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Természetesen nem vonatkozik mindenkire. Ahol a munkáltató akar, ott továbbra is fizetnek délutános pótlékot. De azért kíváncsi lennék, hogy hányan fognak kapni, ha majd nem lesz kötelező...na meg arra is, hogy hány ápolónő, orvos, mentős, stb. mond fel, ha elveszik a délutános és az éjszakai pótlékot...
2011. szept. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már nem csodálkozom semmin itthon...:(((
2011. szept. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

én is kórházi dolgozó vagyok, csak sajna nem tudok nyelveket, pedig kimennék külföldre, szívesen.

Egyik-másik kolleginának 20 ezerrel is kevesebb lesz a fizetése, ha ezt behozzák, illetve a páromnak is kb. 10ezerrel, nekem kb. 5-15 ezerrel, mert változó, mennyit műszakozom. Aztán fizessen a rezsit, lakáshitelt, és egyek is, gyereket iskoláztassam, szüleimet meg ne adj isten eltartsam, ápoljam (egészségesek-egyelőre szerencsére)-mert ezt is be akarják hozni, a szülőgondoskodást.

2011. szept. 3. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!