Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Karrier szempontjából, presztí...

Karrier szempontjából, presztízs szempontjából jó egyetem a gödöllői gépész kar?

Figyelt kérdés

A szie-gék, régen gate-mgk volt. A 3 közül az egyik hely ahol 5 éves egyetemi gépész képzés volt. Régóta van doktori iskola, és msc is van.

Ezt a diplomát szeretik a cégek?

Azért kérdezem, mert most kezdtem és nekem tetszik a hely.

Vagy az oe bánki jobb? vagy nem? Most bme-t ne irjon senki se, csak erre a 2-re vagyok kiváncsi.

60 éve adnak ki diplomákat, pesten a villányi úton kezdett a kar azután költöztek ki Gödöllőre.

A szie a tavalyi kutató egyetemi pályázaton kiváló egyetem rangot kapott.

A tanterv teljesen kompatibilis a bme gépész karéval és az msc képzést is közösen a miskolcival meg a bme-vel fejlesztették ki.


A tvsz is elég kemény, komoly feltételei vannak a bent maradásnak, és a szakirány választásnak.


Szóval rangos, jó gépész diplomát fogok kapni 3,5 év múlva, ha sikerül elvégeznem?


2011. szept. 2. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
27%

Tudom, hogy ezt nem akarod hallani, de messze a legnagyobb presztizs (és munkaerőpiaci) értéke a BME GMK diplomának van.


A SZIA nem rossz, de ennyi. (és ez teljesen független az oktatás minőségétől)

2011. szept. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem jó Gödöllő.

A sok nagyképű BME-s meg elmehet oda, ahová én gondolom. Diplomát adnak a többségnek, de agyat nem.

2011. szept. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!