Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan hogy kérik hogy...

Van olyan hogy kérik hogy angolul tudjak de közben a munka helyen nem kell feltétlenül használni az angolt?

Figyelt kérdés

például szokott olyan lenni hogy logisztikust keresnek angol nyelvtudással de a munkahelyen nem kell angolul beszélnie a fuvarozókkal?(pl: belföldi) vagy csak írásban kell használnia.

olyan válaszát kérdem akinek van tapasztalata erről


2011. szept. 3. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Egyrészt később kerülhetsz olyan munkakörbe, ahol szükséged lesz rá. Másrészt így csökkentik a jelöltek számát.
2011. szept. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ezt hogy érted hogy KÉSŐBB kerülhetek ....?

pályakezdő vagyok

2011. szept. 3. 15:47
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

"ezt hogy érted hogy KÉSŐBB kerülhetek ....? "


Helyettesítés, előléptetés, új partner, stb...

2011. szept. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Smartguy86 ***** válasza:

Azt, hogy egy munkakörben tutira használni kell-e az angolt, vagy csak szűrik a jelentkezőket, azt onnan tudod, hogy az álláshirdetés nyelve is már eleve angolul van.


Ha angolul kell jelentkezni és angolul van a hirdetés is, akkor tuti biztos lehetsz benne, hogy angolul KELL beszélni is majd. Amúgy sok esetben csak egy rosta, hogy kiszűrjenek.

2011. szept. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ÉN voltam olyan állásinterjún, ahova kérték a minimum közép angolt, majd az interjún kérdezték, hogy állok vele?Mondtam, hogy jól,mire közölték, hogy arra ne számítsak, hogy itt majd hasznosíthatom az angol nyelvtudásom, mert nem fog kelleni!
2011. szept. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!