Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajz kérdésben segítene...

Önéletrajz kérdésben segítene szerintem sokunknak fontos lehet?

Figyelt kérdés
Szerintetek a mostani xar álláslehetőségű helyzetben a cégek mennyire veszik azt figyelembe, hogy ha adott esetben szakmai téren nagyobb lyuk tátong az önéletrajzban, tehát dolgoztál amúgy, csak mivel nem szakmai dolog, tök feleslegesen nem akarod beleírni. Vagy szerintetek írjam bele? Mert annak sincs értelme, hogy lényegében így akkor már két és fél éve munkanélküli vagyok önéletrajzom szerint. Mi a véleményetek?
2011. szept. 3. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Írd bele a munkát, és írd oda, hogy esetleg milyen, a megpályázott munkakörben hasznosítható kompetenciákra tettél szert az adott munka révén.
2011. szept. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Mindent írj bele, ha volt bejelentett munkád, még ha nem is passzol ahhoz a munkakörhöz amit megpályázol

Nekem legalábbis így tanították :D

2011. szept. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem a legutóbb megjegyezték, hogy minek vegyenek fel, mert az önéletrajzomból az látszik, hogy úgyis elmegyek - hosszú munkanélküliség alatt minden szart elvállaltam, amiért fizettek - persze próbaidő lejártával mindenkit kiraktak, köztük engem is - egyetem alatti munkák, gyári betanított melók közvetítőcégen keresztül, diplomám van - ennek ellenére úgy ítélik meg, hogy ha végre felvennének már a szakmámban normális munkahelyre, akkor otthagynám őket...most kozmetikázom az önéletrajzomat és leszarom a 3 éves lyukakat
2011. szept. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az azért nem jó, ha mindent beleírsz mert sok önéletrajz fut be a cégekhez és ha elküldesz három oldalt félre fogják rakni mert nincs rá idejük. utolsó téged meg értelek, a cégek meg buták, hiszen nem azért jár kell az ember mert olyan jó szaladgálni, meg persze hogy szaladgál az ember ha úgysem szakmába van, melózni pénzt keresni meg muszáj.
2011. szept. 3. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!