Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mikor emelik legközelebb a...

Mikor emelik legközelebb a közalkalmazotti fizetést és mennyivel?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem egy darabig nem fogják...
2011. szept. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább csökkenésre számíthatnak.
2011. szept. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
46%

Utána kéne nézni egy kicsit a gazdasági mechanizmusoknak, pl hogy kitől van az államnak bevétele és kik kerülnek marhasok pénzbe, és azt a marha sok pénzt kinek a zsebéből veszik ki pofátlanul magas adókkal. És hogy mennyire kevesen(és egyre kevesebben) vannak azok, akiknek a vérét még lehet szívni. Ha sikerül majd valamit is megérteni a dolgokból, akkor arra is rácsodálkozol, hogy egyáltalán miből futja neked 13. havi fizetésre, nem hogy még elégedetlenkedj és béremelésről kérdezősködj.


Ja, persze tőled is vonnak le SZJA-t, meg NYBJ-t, csak semmi értelme az egésznek, mert attól nem lesz több a bevétel, hogy az állam fizet magának adót. Érted?

2011. szept. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Kedves előttem szóló!Attól, hogy valaki nem a privát szférában dolgozik, attól még DOLGOZIK! Én már kipróbáltam mindkét oldalt, a "kisember" vérét mindenhol szívják...És ha hiszed ha nem az ésszerűtlen túlszervezettség annak a szemét is szúrja aki benne van! Nyilván a kérdező is csak azt szeretné tudni, mikor kap tisztességes bért, ha már minden egyéb juttatáson felül már a munkajogait is csorbítani igyekeznek! 13. havi bér már tavaly sem volt!Idén már béren kívüli sincs. A legtöbb közalkalmazottnak maradt az alap, sok esetben a minimálbér!

Inkább azon kéne sírni, hogy a munkanélküliség miatt, milyen sok a közcélú foglalkoztatott.....

2011. szept. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!