Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 13 éves gyerekek hogyan...

13 éves gyerekek hogyan kereshetnek könnyen pénzt?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 20:35
1 2 3
 1/27 LuckyestLooser válasza:
66%
legális lehetőséged nincs...maradnak a szülők
2011. szept. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 whitenigga ***** válasza:
27%
Úgy, hogy felfogod a könnyeidet egy edényben, majd egy kisebb pénzösszeget helyezel a tetejére. Ezt követően gondosan elrejted az egészet, és szólsz néhány 13 éves gyereknek.
2011. szept. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
56%
Lassan már az ovisok is a gyakorikerdesek.hu-ra írnak hogy hol kaphatnának munkát, de értsdd meg, a törvény a ti érdekeiteket védve tiltja a gyerekmunkát. Segíts szüleidnek, légy tevékeny a suliban, hidd el ez is nagy dolog és sokat jelent.
2011. szept. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
11%
a felnőtteknek sem egyszerű könnyen pénzt keresni. mire kell a könnyű pénz? gondolom nem kajára!!! cigi, pia, buli, netán egy kis fű?????
2011. szept. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
hát, képzeld el nem!Miért van az hogy itt mindenki szemét...
2011. szept. 9. 19:50
 6/27 anonim ***** válasza:
39%
Kegyetlen az élet fiacskám...a gyakorikerdesek.hu hozzá képest kakaó habbal.
2011. szept. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
92%
Járd körbe a környéket és ajánld fel az embereknek, hogy takarítasz náluk, levágod a füvet a kertükben, egyéb hasonló munkák. Van rengeteg ötletem még, ha érdekel leírom.
2011. szept. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
27%
Könnyű pénz=Bűnözés
2011. szept. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
89%

És mi van ha pl. az anyukájának akar valamit venni! Mondjuk most lesz a szülinapja!!! Én is mindig így vagyok! Ugyanennyi idősen!


És ha cipőt akar? Mondjuk magának kinézett egy Converse cipőt??? Akkor mi van?


Vagy egy szép Adidas vagy Nike felsőt?


Nem azonnal a legrosszabra kell gondolni...

Én is most gyűjtöm a pénzt és én is ezen gondolkodtam hogy honnan szerezzek pénzt! Én pl. Converse cipőre gyűjtök!!!


És egy Converse cipő nem kaja, nem cigi, nem fű, és nem drog!!! Lehet 1000 dolog ami nem káros és szeretne!


Vagy mi van akkor ha mondjuk telefonra gyűjt?


Némelyik ember gusztustalan hogy azonnal a legrossszabbra gondol...


13L

2011. szept. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
na végre normális válasz!Számítógépre gyűjtök egyébként, mert csak nem mehetek oda apámhoz hogy "apa, adsz 100000 forintot gépre?Még 120000-at is".De az is gáz hogy karácsonkor se tudok venni semmit.
2011. szept. 10. 14:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!