Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit lehet németben keresni...

Mennyit lehet németben keresni segédmunkásként? Az írjon aki volt is kint, az ne aki csak ezt meg azt hallott mert én is sok mindent hallottam.

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

en kint élek és egy csöszereléssel, szigeteléssel foglalkozó cégnél voltam irodán, sokszor a személyügyön is.


Segéd munkás a leg maxabban 1200€-t keres. de ez már olyan szuper segédmunkás. 600-1000 szerintem teljesen átlagos bér nekik. de ez teljesen segédmunka.

a szakmunkás de nem csoportvezetö kb 800-1500€-t keres és aki már önálló normál szakmunkás az olyan 1000-1800€ és akinek van egy bizonyos keresett végzettsége (ilyen pl nagyon ritka hegesztö vizsgák amiket otthon nem is tanítanak) azok olyan 1500-2000€ körül.

2011. szept. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezek elég reálisak amiket írtál.
2011. szept. 8. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!