Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Reggel 7 óta melóban kéne...

Reggel 7 óta melóban kéne lennem. De MOST ébredtem fel. Ötlete valakinek valami hihető indokra?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 10:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, elaludtam. - Ez a legtisztább... és mégcsak nem is hazudsz, nem átlátszó.
2011. szept. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igazad van... nagy elkeseredésemben ennél jobbat úgyse tudok kitalálni. Legalább elmondhatom magamról, hogy őszinte voltam, mikor kirúgtak a náthásba... :(
2011. szept. 8. 10:18
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is mondd az igazat. Gondolom, a főnököd se hülye, nincs sztem az a 4 órás késés, amit másra lehetne szólni - ha beteg a gyerek, akkor legkésőbb 6:59kor már telefonáltál volna, hogy bocs, késni fogok, nem? Egy ilyen esetért csak nem rúgnak ki.
2011. szept. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is aludtam már el,és nem rúgtak ki.

Ha nem csinálod sűrűn az elalvást akkor elnézik,csak nem fizetik ki a kimaradt óráidat.

Én 1 évben legalább kétszer elalszok.Másokkal is előfordul.(még a főnökkel is)

2011. szept. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Írtam nekik sms-t, úgy őszintén. Erre felhívtak, aszonták "Ilyen többet ne forduljon elő!". Mondtam, hogy nem fog... Szerintetek most akkor kirúgnak, vagy miatökömvan?
2011. szept. 8. 10:24
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én amikor elaludtam,felhívtam a főnökömet,hogy bocsi,de nem csörgött az óra,de már úton vagyok.Majd amilyen gyorsan csak tudtam mentem be dolgozni.

Talán neked is ezt kellett volna tenni,és nem ide írogatni.Azért mert elaludtál,még bemehettél volna melózni.

2011. szept. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Be kellett volna menned dolgozni,még így is hogy elaludtál!!!

Nem az a gond hogy elaludtál,hanem az,hogy még most sem mentél be..

2011. szept. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%

basszus még mindig itt vagy??????

mennyé má melózni mert akkor tuti hogy kirugnak :D

2011. szept. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha félted a munkahelyed, akkor remélem, már benn vagy. És - hacsak nem időhöz kötött a munka - amennyit késtél, maradj annyival tovább!
2011. szept. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet ennyire elaludni?Egy óra késést még meg lehet érteni,de négy órát?:o Én a főnököd helyében kirúgnálak:D
2011. szept. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!