Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Reggel 7 óta melóban kéne...

Reggel 7 óta melóban kéne lennem. De MOST ébredtem fel. Ötlete valakinek valami hihető indokra?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 10:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem egy olyan munkahely, ahova csak úgy fogom magam, és bemegyek. Busszal visznek ki mindig, oda, ahol éppen kellek. Voltaképpen ezt a buszt/találkozást késtem le, de ahol dolgozom, az kint van a puszta közepén, egyedül nem tudok oda menni, ezért vagyok még itt. Diákmunka volt egyébként, de ez abból a szempontból mindegy, hogy nagyon elcsesztem... mondjuk most fordult elő először, de akkor is... :(
2011. szept. 8. 11:05
 12/14 anonim ***** válasza:
Én nem is szeretnék olyan helyen dolgozni ahol egy elalvás miatt kirúgnak. Szerintem ne aggódj, nem lesz gond. Nekem is sikerült már elaludnom, és a telefonhívásra kelni hogy mégis hol a bánatban vagyok, ez előfordul :)
2011. szept. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha normális a cég és a munkavállaló amúgy jól dolgozik, akkor egy-egy ilyen bakit elnéznek. Az rendben van, hogy nem dicsérik meg érte, de csak ez nem ok a kirúgásra.


Amúgy nekem volt már olyan, hogy egy gyulladásos betegség miatt, ami éjszaka robbant be, annyira nem voltam magamnál, hogy délben ébredtem fel és akkor tudatosult bennem, hogy egyrészt elaludtam, másrészt baromi magas lázam van és kórházba kellene menni...

2011. szept. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nálunk előre be kell jelenteni ha bármi miatt nem tudsz bemenni. Elalvást 1x elfogadják, de egyetlen egyszer.
2011. szept. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!