Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az Electrolux milyen munkahely...

Splash kérdése:

Az Electrolux milyen munkahely? Pl. :Vegyi Raktáros.

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha már van gyereked, akkor dolgozhatsz vegyszerekkel vagy azok közelében. Előtte nagyon nem ajánlott, ha tervezel párat...
2011. szept. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
39%

Teeeee műveletlen senkiházi.... Ezt sem tudod?

Electrolux, vele könnyebb az élet

2011. szept. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%

Ezt a kérdést már láttam.

De komolyan, mire való ez a kérdés?

Tökmindegy, milyen munkahely, ha abban a nyomorult jászberényi viszonylatban nézed, méghozzá gyári melós kategóriában, akkor olyan, amilyen a többi, ahol a minimálbérért gürcölő nulla képzettségű munkaerőt foglalkoztatják.


Ha egy kicsit is képzett vagy, akkor nem szorulsz rá, hogy oda menj, mert máshol jobb feltételekkel kaphatsz állást.


Ha meg semennyire nem vagy képzett, akkor mit érdekel?

Vagy ez (illetve más hasonló), vagy éhenhalsz munka nélkül, a képzetlen munkaerőnek ez a lehetősége ma Magyarországon, nem válogathat.

Mert ezer hasonló ember jelentkezik oda, ha te nem vállalod, nem szorulnak rád, majd felvesznek mást.

2011. szept. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"...a minimálbérért gürcölő nulla képzettségű munkaerőt foglalkoztatják. "


Én is gyári munkás vagyok. Se nem képzetlen, se nem minimálbéres. És főleg nem vagyok ekkora tajparaszt, mint te. Azért nem megyek olyan helyre, ahová mehetnék, mert ilyenféle lényekkel kéne foglalkoznom. Köszi, inkább nincs VW Passatom, de idegrendszerem még igen. Hogy merészelsz leszólni bárkit is? Mi hozzuk ebbe az országba a pénzt.. Megköszönted...

2011. szept. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak a normális hozzászólást!
2011. szept. 9. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!