Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Biztonságiőri vizsgán miből...

Biztonságiőri vizsgán miből áll az orvosi vizsgálat?

Figyelt kérdés
Biztonsági őri vizsga során milyen orvosi feladatokat kell teljesíteni?Aki tudja kérem segítsen.
2010. márc. 14. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem van vagyonőrim, de arra sem emlékszem, hogy lett volna orvosi, így valószínűleg csak a háziorvoshoz kell elmenni, az meg aláír, bélyegez neked, hacsak nincs szívproblémád, vagy magasvérnyomásod. Más kizáró tényező nem nagyon lehet, max ha fertőző vagy, de akkor másra is alkalmatlan vagy.
2010. márc. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Üdv.Köszi a választ.Elvileg az új vizsga miatt,már kell orvosi vizsgálat,és házi orvos nem csinálhatja meg......(Pénz benyelés ez is...)

Igazándiból én olyasmire gondoltam,h. látás,hallás,meg nemtom még,de konkrétan nem tudom mi kellhet.

2010. márc. 14. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!