Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Telefonos adománygyűjtő...

Telefonos adománygyűjtő alapítványnál. Érdemes ilyen munkát vállalni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Azoknak a tapasztalatait várom, akik dolgoztak már alapítványnál telefonosként. Úgy tudom, az elején nagyon kevés a fizetés, megbízási szerződés, jutalékos rendszer. Nem vesznek fel sehová, gondolkodom rajta, hogy ilyen helyre megyek dolgozni.

Lehet vele keresni egyáltalán? Van csak ingyenmunka?


2011. szept. 12. 13:36
 1/4 anonim válasza:
100%
Én dolgoztam, de majdnemhogy én fizettem nekik. Nem nagyon jött be adományom, és még a telefonhasználatot is velem akarták kifizettetni. Szal nem ajánlom. De mondjuk cége válogatja...
2011. szept. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez borzasztó! én úgy érzem, a legtöbb alapítvány ingyen munkásokat toboroz. Elhitetik, hogy majd dől a pénz, aztán jó, ha havonta keresel tízezret napi nyolc óra kemény munkával. De legalább őszinték lennének! Pár hét után úgyis majdnem mindenki otthagyja, neki meg jól jön az ingyen munkaerő.
2011. szept. 14. 21:49
 3/4 anonim válasza:

Szerintem az adott alapítványtól függ. Én több éve ebben a telefonmarketinges szakmában tevékenykedem, de még nem fordult elő, hogy nem kaptam volna fizetést.

Valóban, amíg rá nem áll az ember, s meg nem tanulja, addig havonta csak pár tíz ezer Ft-ot tud keresni, de ha ügyes és kitartó, akkor szerintem ez lehet jóval több is.

Legalábbis az enyém havi szinten átlagosan 100-120 Ft között van, de láttam már olyat is, aki havonta több mint 200 ezret visz haza ezzel a munkával.

Szerintem mielőtt döntesz, nézd meg az alapítványt, próbálj beszélni olyanokkal, akik már hosszabb ideje ezt végzik.

2011. okt. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ - már nem is számítottam rá. Akkor elég biztató a dolog - nekem is azt mondták a felvételikor, hogy az első időszakban nagyon kevés, később sok pénz lehet belőle. Nem mertem elvállalni, féltem, átverés. Sok alapítvány van, és sok az új, leinformálhatatlan alapítvány - az ilyenektől tartok, mert lehet, nem is a kórháznak megy a pénz, hanem a tulaj zsebébe...

Ha nem lesz jobb, lehet, belefogok - de mindenképpen nagyobb alapítványt keresek.

2011. okt. 5. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!