Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hallottatok már a Profit...

Hallottatok már a Profit Hitelirodáról? Online hitelügyintézőt keresnek, de semmi adat nincs a cégről és 9000 ft-ot kellene befizetni előre a tanfolyamért.

Figyelt kérdés
A számlaszám, amire be kellen fizetni, egy "gyüjtögetős" hirdetésben is meg van adva, ahol egy kislánynak lehet pénzt adományozni. Csak nekem gyanús? Aki hallott már róla, vagy jelentkezett a hirdetésükre, írjon!
2011. szept. 12. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
tehát te fizetsz,hogy dolgozhass?:D Vicc ez az ország!Iskolázzanak be és levonhatják az eslő fizudból.Am kamu...egyértelmű.
2011. szept. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Profit? Mármint BELŐLED lesz nekik profit?
2011. szept. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezért is gyanús a dolog.Szóval nagyon jól hangzott, meg konkrét időpontokat kaptam,hol lenne az oktatás,a 9000ft-ot az első fizuból visszautalják, otthon lehetne dolgozni 3hónapig...Állítólag rengeteget költenek reklámra,de alapos kutakodás után a céget mégsem találom sehol.Csak az"operatív igazgatóról" dobott ki találatokat, aki független hitelközvetítő, 10 éve szakmában van, ennek ellenére egy borítékolós munkánál is kidobta nevét, e-mail címét- mint érdeklődő, lehet akkor nem ment jól a hitelezés:) és szabadidiejében pénzt gyűjt egy 4éves kislánynak,ahol a számlaszám ugyanaz,amire nekem kéne befizetni a pénzt.Lehet csak én vagyok gyanakvó, meg 9000 ezer nem sok,de ha 100 embert bepaliznak, majd 1milla nyereség- nekik.Ezért gondoltam,hátha hallott róluk valaki.
2011. szept. 12. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!