Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van arra lehetőség egy munkahe...

Van arra lehetőség egy munkahelyen, hogy csak úgy részmunkaidőre kérjük magunkat?

Figyelt kérdés
Túl sok a üresjárat,főleg 1 óra után,s már alig bírom a semmittevést. (IC munka)
2011. szept. 14. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, írásban kell kérned és a munkáltató dönti el, hogy valóban elfogadja-e a részmunkaidős kérelmedet. Joga van elutasítani.
2011. szept. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
inkább örülnél, hogy a semmittevésért fizetnek...foglald el magad, géptakarításra pl tuti mindig szükség van
2011. szept. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kösz,akkor majd bepróbálkozok 1 kérelemmel.


Másodiknak: hidd el,nem olyan jó ez... Ki lehet bírni 6-7 hónapon keresztül,de utána már nem jó,egyszerűen nem tudsz mihez kezdeni,s "megőrülsz"... már túl sokat kattogok,s az nem jó, nem tudom miért...

2011. szept. 14. 09:41
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

az jobb lesz, hogy kevesebbet keresel?


javaslom, hogy felejtsd el a részmunkaidőt, inkább menj fel a HR-re és kérdezd meg, hogy van.e üresedés neked megfelelő, több kihívással rendelkező munkában - első körben esetleg a főnöködnél is próbálkozhatsz (adjon több munkát, más szemében ez nyalás lesz, neked meg lehet elindítja a karriered)

2011. szept. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Végül is ez is egy lehetőség.


Egyébként nem lesz több fizum,de legalább nem leszek annyira stresszes v. nem is tudom,túl sokat gondolkodom amikor nincs semmi,s már szarul érzem magam :)

2011. szept. 14. 13:22
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló helyzetben vok, de én pl tanulok franciát, és van hogy a házit munkaidőben csinálom meg, járok egyetemre is mellette levelezőn és házi dogához tudok neten keresgélni anyagot munka közben...vagy csak egyszerűen munkaidőben intézem a levelezésem barátokkal is, szállást foglalok, útitervet készítek nyaraláshoz, hasonlók...otthon legalább ritkán kell bekapcsolnom a gépet...persze néha engem is idegesít, hogy nincs mit csinálni, de van előnye is azért.
2011. szept. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!