Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan szerezhetnék ilyen...

Hogyan szerezhetnék ilyen fiatalon pénzt munkával?

Figyelt kérdés

Az éven december végén leszek 15 éves.

Van elégsok megtakarított pénzem(konfirmálás,kaptam szüleimtől,stb)

szeretném kicsit növelni,le van kötve pénz tudom,ez jó növelés,nem is erre gondoltam,hanem

most uyge iskolába járok,de hétvégén péntek délután,szombat,vasárnap vállalhatnék valami olyan munkát,amit eltudok végezni. és mondjuk ebből egy héten összetudnék szedni 7-8.000 Ft-ot.

Tudnátok olyan munkát,amit megtudnék csinálni 15 évesen?

az a baj,hogy legtöbb diákmunkára 16 vagy 18 év felett lehet jelentkezni

3000 lakosú falun élek,de 20 kmre lakok Miksolctól és hétvégén(tudnék csak dolgozni) hétvégén betudnék járni Miskolcra.

Valaki aki tud Miskolc körül olyan munkát,amit eltudnék végezni és csak hétvégén jó neki,akkor én megyek.

170 cm magas vagyok 55 kg,bírom a munkát.(csak még fiatal vagyok).

Vagy milyen munkákat vállalhatnék?

Várom válaszokat.


2011. szept. 17. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:

legálisan: művészeti tevékenységet végezhetsz egyedül Pl. színészkedés

vagy teszvesz/vatera oldalakon eladod a régi, de még használható cuccaidat (ehhez szülői felügyelet kell)


nyáron dolgozhatsz majd diákmunkán is

2011. szept. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem írtad hogy fiú vagy lány vagy.Ez fontos.Bár ez a heti 7-8000 forint nekem kicsit soknak tűnik..Ugyanis ennyit nem fogsz keresni hetente,pár óráért..

Ha lány lennél akkor mondanám,hogy lehet jönni hozzám vasalni,és lakást takarítani,de ugye azt 1-2 óra alatt meg lehet csinálni.Ha szombat-vasárnap lenne jó akkor is max 4 óra lenne..(1 nap max 2 óra) 4 órára még véletlenül sem fizetnék 8000 forintot..

Szóval szerintem faragj le az összegből..

Csak összehasonlításképpen:Egy felnőtt férfi segédmunkásként 8-9 órán keresztül dolgozik egy építkezésen és ő keres 1 napra 5-6000 forintot.

2011. szept. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

fiú vagyok és heti nem 4 órát akaro kdolgozni,hanem pl pénteken 2-3 óra,szombat-vasárnap 5-5 óra

13-14 óráért 7-8 .000 Ft szerintem korrekt lenne.

2011. szept. 17. 14:15
 4/7 anonim ***** válasza:

korrekt?


kisfiú, van aki minimálbérért dolgozik kb 168 órát egy hónapban


az kb 380 Ftos nettó órabér

2011. szept. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt mondod hogy 13 órára 8000 forint szerinted korrekt.

Nos számoljunk csak akkor ez azt jelenti hogy 1 órára 615 forintot kérnél..Nem korrekt..Sokan felnőttek,és bejelentett állásuk van,és ők keresnek óránként 4-500 forintot(vagy kevesebbet..) Te még a minimálbér óradíjánál is többet kérsz..Nos akkor keresgélj..de ennyi pénzt senki nem fog neked fizetni..mire is??

2011. szept. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen csak művészeti tevékenységgel kereshetsz pénzt, máshogy nem. Szóval ilyen irányba gondolkodj. Ha tudsz zenélni, akkor könnyű dolgod van :)
2011. szept. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ne szekáljatok,csak példának mondtam,tudom mennyi óra bér,tippeltem,akkro csak legyen havi 6000 Ft az is jó lenne.
2011. szept. 17. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!