Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ilyen fiatalon mennyi az...

Ilyen fiatalon mennyi az esélye hogy találjak bébiszitteri állást?

Figyelt kérdés

18 éves múltam, tavaly már vigyáztam egy 2 éves kisfiúra, semmi panasz nem volt rám, mindenféle plusz nélkül elvégeztem mosást, takarítást, vásárlást. Fél évig dolgoztam az illetőnél, és most is gondolkozom ezen. Teljesen áron alul kértem a költségeket, még talán többet is csináltam mint kellett volna, de mindegy, legalább elment szépen az idő és jól megvoltam a gyerkőccel. Ezen kívül nincs se papírom arról hogy bébiszitter vagyok meg semmi. Tavaly is teljesen véletlen alakult így, most is körbekérdezősködtem de nincs ismerős senki akinek szüksége lenne bébiszitterre. Csak nem tudom a szülőknek mennyire van igényük "tapasztalatlan tizenévesre". Én alapból nem vagyok olyan mint a kortársaim, a kinézetemmel se ijeszteném el a gyerekeket magamtól.

Lenne értelme hirdetéseket feladnom?

Köszi a válaszokat.


2011. máj. 12. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetesen. Én (ha megengedhetném magamnak) biztos nem az alapján keresnék bébiszittert, hogy milyen végzettsége van. Nekem az illető talpraesettsége, megbízhatósága, modora, és nem a végzettsége lenne fontos. Ezek pedig részben veleszületett tulajdonságok, ismerek olyan húszévest aki talpraesettebb, mint néhány negyvenes kolléganőm.
2011. máj. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nocsak, már lassan meglepődnék, amikor egy tini azt vallaná magáról, hogy ő olyan mint a kortársai. Bocsi, hogy ez nem válasz a kérdésre, de nagyjából minden tizenéves lány azt hiszi, hogy PONT Ő nem olyan, mint a kortársai.


de hogy válaszoljak is: elég fiatal vagy ahhoz, hogy a tapasztalat elvárása meglehetősen irreális.


s persze itt fel is merül az ultimate kérdés, azzal kapcsolatban, hogy munkaadók mindig tapasztalatot várnak el. Hogy a rossebbe szerezzen valaki tapasztalatot bármiben, ha az azon területen dolgozáshoz már eleve tapasztalat kellene.


ezt a kérdést legszívesebben naponta kiírnám a lökött értelmi fogyatékos munkaadóknak.

2011. máj. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát igen, azon néha én is nézek hogy tapasztaltakat keresnek valahova, de ha nem adnak esélyt hogy szerezzenek, akkor meg hogy kezdjenek bármibe bele? Érdekes az biztos...


Meglepő, de én is (főleg ezen az oldalon is) naponta olvasom hogy "én más vagyok mint a kortársaim", de nekem megvan az okom hogy ezt mondjam, a többi már nem számít :) Ismerek is olyat aki azt mondja hogy ő teljesen más, meg ő normálisabb a kortársainál, közbe elég rá nézni és ugyan azt csinálja mint mindenki és egyáltalán nem különb a többinél.


És köszönöm a válaszokat! Sajnos a legtöbben tapasztalat illetve végzettség alapon keresnek bébiszittert:(

2011. máj. 20. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!