Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen beosztást kapnék a...

Milyen beosztást kapnék a Jabilban (Tiszaújváros)?

Figyelt kérdés

hello, egy érettségim van meg szerintem egy talpraesett fiatal srác aki a káoszban is feltalálja magát. (jelenlegi munkahelyem minden egyes nap próbára tesz) :)


mennyire csicska munkát kapnék tiszaújban a Jabilnál?

gondolom nem ugyanazt a beosztást kapnám, mint az a jöttment aki a 6. osztály után abbahagyta az iskolát. vagy épphogy megvan a 8 osztálya. esetleg aki ott dolgozik írhatna. :)


meg ömmm... hogy egyáltalán van e felvétel vagy ilyesmi.


2011. szept. 17. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ilyen stilusban adod elő magad,akkor a bejáraton se jutsz be...


Sorra biztos felvesznek,bár most nincs felvétel sztem

2011. szept. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Pedig dehogynem, "csicska" munkát, max a sorra. Az hogy talpraesett vagy, még nem jelenti azt hogy érdemesebb vagy más munkára. Jabilban ha nincs jó nyelved, és nem szeretsz szopni akkor esélytelen.
2011. szept. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rendőr?Tűzoltó lennél? Itt biztos kockára tesz...de teszem fel ha pizza futár akk ne röhögtess.:)
2011. szept. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért a mai világban egy érettségivel pont a jabilba vagy jó. Kb. szart sem ér már a matura. Úgy dolgoztam a Jabilban gyártósoron, hogy érettségim + szakmám volt, középfokú nyelvvizsgám és fél évem volt a diplomámig.

Volt végzett gépészmérnök kollégám is.


Szomorú de igaz. A feletteseid sem lesznek sokkal képzettebbek nálad, viszont simán bleordítanak, ha kell a darabszám. Nem a talpraesettségtől függ. Sokan kiborulnak bent a gyárban, van aki idegileg, van aki fizikailag, van aki mindkettő. 3 hónap nagyjából az az idő amit egy átlagember kibír ott, de vannak akik már évek óta ott dolgoznak. Őket azért minimálisan, de megbecsülik.(csoportvezetők lesznek belőlük, vagy hibakeresők, debugosok stb.)


Ha megcsinálsz valami elektronikára/It-re alapuló képzést, akkor lehet esélyed valami technikusi pozícióra a soron.

2011. szept. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem valami főnök lennél ott vagy valami igazgatósági tag. Elvégre van érettségid, meg feltalálod magad :)
2011. szept. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:D ezt az utolsót adom :D
2011. szept. 21. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!