Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ezt a beosztást...

Szerintetek ezt a beosztást hogy fogom bírni?

Figyelt kérdés
Most kezdek vasárnap, 15óra munkával, aztán hétfő 8óra, kedd pihi, szerda 8óra, csüt 8óra, péntek-szombat suli, aztán vasnap megint 15óra..és így tovább...22éves lány vagyok, és félek, hogy ez kicsit sok lesz, pláne, hogy 1helyben kell ülnöm egyedül, és nem sok ember fog megfordulni felém, meló se lesz sok...vagy én vagyok túl hisztis?
2010. júl. 8. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:
vigyél olvasnivaló vagy valamit amivel elütöd az időd. Ki lehet ezt bírni, pláne ha jól fizet.
2010. júl. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Biztos nagyon nehéz lesz. Sokáig nem valószínű, hogy bírni fogod. Csak addig csináld, míg neked megéri.
2010. júl. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem sok mindent kell csinálni akkor beviszed a tanulnivalót!
2010. júl. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!