Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tanuljak, amivel nettó...

Mit tanuljak, amivel nettó 150-200 ezret kereshetnék?

Figyelt kérdés

Továbbtanulás előtt állok és nem tudom mit válasszak.

Sok minden érdekel, de nagyon fontos lenne, hogy meg is éljek majd belőle a későbbiekben.

Persze többet is szívesen keresnék, de ennyivel már jól érezném magam.

Informatikából nem vagyok zseni, úgyhogy azt talán nem és nőként a műszaki pályák sem igazán passzolnak hozzám.

A gond még, hogy lehet a szüleim nem tudják finanszírozni a tanulmányaimat, így elképzelhető, hogy csak levelezőn tudnék továbbmenni.

Illetve jó lenne ha Bp. Szfvár, Dunaújváros, Veszprémben találnék valamit, mert az közel lenne a lakhelyemhez (Velence).

Szóval nyitott a kérdés, mit tanuljak, amivel megkereshetném ezt a pénzt?

Előre is köszi!


2011. szept. 18. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
150-200 nem sok, szerintem,ha semmihez nincs nagy kedvedinkább egy jó szakmát tanulj ki. Annak több értelme van mint egy büfészakos diplomának
2011. szept. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szerintem félreértettél, egyáltalán nem írtam, hogy semmihez nincs kedvem, sőt.

Csak azt nem tudom mit kellene tanuljak, hogy ezt a pénzt megkeressem.

Lehet nem sok, lehet sok, ez csak nézőpont kérdése, nekem jó lenne.

Szüleim együtt keresnek ennyit, úgyhogy nekem ez soknak tűnik, de legalábbis annyinak amivel már jól érezném magam.

Azért köszi.

2011. szept. 18. 23:18
 3/6 A kérdező kommentje:

Még annyit, hogy fontos számomra a család, később mindenképpen szeretnék gyerekeket, így ha lehet, valami olyat keresek, ami hétköznapi munkavégzéssel járna csak.

Édesapám több műszakos munkarendben dolgozik, ilyet semmiképpen nem szeretnék, hiszen nem egyszer kimaradt a családi ünnepekből és ezt én nem szeretném a saját gyerekeimnek.

Tudom furcsa lehet, hogy a későbbi munka felől közelítem meg a továbbtanulás kérdését, de ezek a szempontok fontosak a számomra.

Még egyszer előre is köszönöm a válaszolóknak a segítséget.

2011. szept. 18. 23:23
 4/6 anonim válasza:

Menj el nyelvtanárnak, arra van igény, ha nyelviskolában el tudsz helyezkedni, akkor szerintem kb. 100-at kapsz havonta nettóban + a magántanítványok, manapság egy óráért 2000-3000 Ft-ot lehet kérni, és ha heti 10-15 órát tartasz akkor megvan a 200 is. Mondjuk ha nincs tanítvány akkor csak a nyelviskolás kereset a biztos.

Vagy menj el gazdasági pályára, ha el fogsz tudni helyezkedni egy multinál, akkor akár a kezdő fizetésed is lehet 150. Persze semmi sem biztos.

2011. szept. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tanulj pincérnek vagy egyéb idegenforgalmisnak, tanuld jól meg az angolt és menj el óceánjáró hajóra dolgozni
2011. szept. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi, de mint írtam is, mind a tanulmányaim elvégzése alatt, mind utána is szeretnék maradni.

Tudom ez a nehezebbik út, de mégis így szeretném.

Úgyhogy óceánjáró kilőve, nyelvek oké, atz tanulom is, de azért még nem tudom ilyen szinten.

2011. szept. 19. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!