Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munka, álláskérdés. Kérhetném...

Escalus kérdése:

Munka, álláskérdés. Kérhetném a segítségeteket?

Figyelt kérdés

Sziaztok! Azért írom ezt a kérdést, mert szeretnéma segítségeteket kérni, mégpedig annak ügyében, hogy nem e tudnátok nekem segíteni állást találni. Gyakorlatilag irodai munkát szeretnék vállalni, vagy újságírói munkát, de akárhol keresek, ha találok sem válaszolnak. Főként Budapesten, és környékén tudnék dolgozni. aki szeretné tudok adni konkrét elérhetőségi opciókat. Előre is köszönöm a segítségeteket:.


Köszönettel. Hegedűs Peti


2011. szept. 19. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Arra én is vevő lennék, ha valaki segítene nekem vagy irodai, vagy valamilyen településfejlesztési-szociális állást találni.

Nekem sem válaszolnak, pár helyre hívtak csak interjúzni, de a többség egy "kösznemkellesz-t" sem ír vissza, ez van.

2011. szept. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


[link] hu/allas/recepcios-irodai-adminisztrator-multinacionalis-vallalat-budaors-420734


[link] hu/allas/irodai-asszisztens-globe-media-agency-kft-budapest-420035

2011. szept. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsóhoz épp most küldtem el :)
2011. szept. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!