Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Napjainkban ha egy nő kb...

Napjainkban ha egy nő kb 85-90 000 Ft-ot kap kézhez az elfogadható?!

Figyelt kérdés
Jogi asszisztens végzettségem van de ezzel Kecskeméten nem találtam munkát. Egy hamburger - gyros büfébe hívtak most ennyiért dolgozni. Végre lenne munkáám...5 hónapja kerestem eddig hiába... mit tehetnék? Párommal élek Ő nagyon jól keres, végre én is letehetek az asztalra egy kis összeget de ez az ő fizetésének majdnem a 2,5 X se :S
2011. szept. 20. 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez az összeg a párod keresetének a 2,5-szöröse? Akkor hogy keres ő nagyon jól?


Amúgy igen, elfogadható, és "ugródeszkának" nem rossz. A munka nem szégyen, nincs vesztenivalód, próbáld ki :)

2011. szept. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A 85-90000 nettó nem a nemednek szól, hanem a munkakörödnek. Egyébként én elfogadnám, és közben keresgélnék tovább a szakmámban. De ha nem vagytok rákényszerülve, akkor akár például nyelvtanulásra, szakmába vágó továbbképzésre vagy újabb szakképzésre is fordíthatnád a munkakeresés melletti szabadidődet. Az biztos, hogy hasznos lenne a jogi asszisztens végzettség mellé.
2011. szept. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezzel a végzettséggel örülhetsz ennek a munkának is. Valaki többéves munka után kevesebbet kap, úgyhogy szerintem vállald el.
2011. szept. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez szuper fizetés!!!

Mi itt Borsodban kézhez kapunk 58-60ezret teljes munkaidőért.

2011. szept. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jogi asszisztens képzés? Miért? Csaknem az összes ilyen munkát végzet diplomás jogászokkal, diplomás minimálbérét töltik be (talán csak Pesten néha ez lassabban megy - némi áll munkaerőhiány).

Vedd úgy hogy nincs végzettséged! És akkor már ugye mindjárt jobban hangzik ez a 85-90 000 Ft.

2011. szept. 21. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyik kolleganőm Kecskemétről jár be Budapestre dolgozni. Amikor rácsodálkoztam, mondta, hogy 1 óra vonattal, és még így is később kel, mint én, aki a belvárosban él és a dugók miatt tovább tart kijutnom a munkahelyig.


Szóval megfontolandó, mert a munkatársam nem tűnik túlzottan elnyűttnek az utazás miatt és a fővároson belül simán lehet a duplája is az utazási idő - a lakóhely-munakhely függvényében.


Érdemes lenne a fővárosban általánosabb asszisztensi állásokat keresni. Multiknál, nagyobb cégeknél vezető mellett kifejezetten jól fizetnek (120-250 nettó között, cégtől, vezértől függően).

2011. szept. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Előző de ő nem írta - Vajon miért nem? - hogy hány kiváló nyelvtudása van.

Bár ha tényleg kvalifikált munkaerő, hajrá!

2011. szept. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadható. Ha megnyugtat, barátnőm diplomával közalkalmazottként ennyit keres.
2011. szept. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2011. szept. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

(ŐK) A diplomások az elfogadhatónak tartható béről - 2010. március 04.


A válaszadók a havi diplomás nettó kezdő bért 75 ezer és 150 ezer forint közöttire, míg a megfelelő megélhetést adó havi nettó jövedelmet 125 ezer forint és 200 ezer forint közötti sávba tették. A megkérdezettek az általuk reálisnak tartott havi kezdő bérnél több mint 52 ezer forinttal magasabb összeget ítéltek elfogadhatónak.


Amúgy nem diploma inkább kapcsolat kell a jó munkához.


Ezért lenen érdemes ha "lenne" szakmád, abban keresgélni munkát hogy legkésőbb ott szerez kapcsolatot.

2011. szept. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!