Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Napjainkban egy építészmérnök...

Napjainkban egy építészmérnök vagy egy mechatronikus mérnök a keresettebb?

Figyelt kérdés
Ti ha most választhatnátok, mit választanátok?
2009. nov. 8. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Az építészmérnökivel többre mész.
2009. nov. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én a mechatronikát választottam anno és nem bántam meg. Sokkal elágazottabb, több mindent tanulunk. Viszonylag kisebb befektetéssel itthon is tudunk ezt azt barkácsolni. Viszont építészmérnökin csak rajzolsz, számolsz. Esetleg csinálsz maketteket, de szerintem nem annyira érdekes mint például egy távirányítós autó amiket itt a mechán lehet csinálni.

Hogy a kérdésedre is válaszoljak, lehetséges, hogy az építészek keresettebbek, de odáig el kell jutni, hogy komolyabb épületeket tervezz. De amúgy a mecha mérnökök is elég keresettek, mivel most kezd igazán fellendülni a szak.

Szerintem inkább aszerint döntsd el, hogy melyiket szereted jobban. Nehézség szempontjából a mecha nehezebb, mert a fizika meg a matek több területét igénybe veszi, ellenben az építészivel. Bármelyiket is választod, sok szerencsét hozzá!!

2010. dec. 17. 20:40
 3/3 A kérdező kommentje:
jajj nem láttam, hogy ez az én régi kérdésem...ezelőtt két évvel raktam fel...most meg is válaszoltam :))) bunkó vagyok
2010. dec. 17. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!