Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyek a keresett szakmák,...

Melyek a keresett szakmák, diplomák?

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Diplomák:

- a pénzügyi terület általában mindig nyerő (reál beállítottságú emberből kevesebb van, mint humánból)

- mérnökök mindig kellenek a gyártás területére(plusz egy idegen nyelv)pl.: minőségbiztosítási mérnök, gépészmérnök

--> ha reál vonalon haladsz tovább, akkor nagyon nem nyúlhatsz mellé


Szakképzés tekintetében keress rá a hiányszakmákra, ha nem a felsőoktatás felé orientálódsz. Sok sikert! :)

2011. szept. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Külföldön a fizetős diplomára van kereslet, a nem fizetősre nincs...Itthon egyre több a felesleges tucat képzés. De talán a műszaki és pénzügyi vonal még az érdemes kategória.
2011. szept. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is csak a reált tudom mondani. Én noha még csak most kezdtem, de sok végzőssel beszéltem már és olyanok akik most az utolsó évüket tapossák már szerződéssel rendelkeznek komolyabb cégeknél (konkrétan most fizikusokról beszélek). Szóval ezzel a "szakmával" nem leszel csóró :)
2011. szept. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!