Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy ausztriai - ott lakós -...

Egy ausztriai - ott lakós - munka vajon jó hatással lenne rám? Részletek lent

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, most fejeztem be a sulit, sajnos itt nemigen találok munkát, ami szóba jöhetne, annyi fizetne, hogy nem lenne elég. Nemrég felmerült, hogy kimehetnék Ausztriába (szobalánynak).

Őszintén megmondva, elég visszahúzódó, szégyenlős, önállótlan lány vagyok...

Szerintetek ez a munka megváltoztatná kicsit - pozitív irányba persze - a személyiségemet? Mit gondoltok erről? Még van pár napom eldönteni, hogy menjek-e, valószínűleg igent mondok.


2011. szept. 22. 00:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Legy ovatos, sok a csalo, akik prosti munkara kenyszeritenek. Ellenorizd le a munkahelyet, minden osztrak szallodanak kell lennie weblap

Jo lenne, ha tudnal beszelni valakivel, aki ott dolgozik pl.

Ha igazi a munka es nem atveres, akkor viszont jo, mert lesz munkad, gyakorlod a nyelvet. Mondjuk, en inkabb a vegzettsegem szerint keresnek munkat, hacsak nem valami ruhataros szakon vegeztel, akkor konnyebben talalsz munkat, jobb fizuert.

2011. szept. 22. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Biztosan meggyorsítaná az önállósodásodat. Ott magadnak kell intézni a dolgokat, anyukád nem tud itthonról segíteni. Ha beteg vagy és orvoshoz kell menni, ha albérletet kell választani stb. ezeket mind neked kell megoldanod majd.

Nem kell félni ettől! Hidd el jó érzéssel fog eltölteni néhány hét után, hogy látod, meg tudsz állni a saját lábadon és nem is vagy annyira önállótlan mint gondoltad.

Ráadásul valószínűleg jól is fogsz keresni, ami szintén nem mindegy.

2011. szept. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!