Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szakácsok! Mennyit kerestek,...

Szakácsok! Mennyit kerestek, hány órát dolgoztok egy héten?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Heti 4 napot dolgozok naponta 6 órát és a keresetem havonta 90e. Ft. Mivel a vendéglő kezd csődbe menni így vagy engem vagy a "váltó" kollégámat rúgják ki így akkor heti 6 napot fogok melózni majd több pénzért persze, de ez még messze van. Új hely meg nincs ahova mehetnék. Gyárba mehetnék havi 120. ezres pénzért ami nem jönne rosszul de oda csak nagyon vészhelyzet esetén mennék. Ez van sajnos ilyen a világ :(
2011. szept. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Párom kezdőként hivatalosan 5 napot dolgozik 6 órában bruttó 72 ezerért. amúgy 10-14 órákat dolgozik átlag heti 4napba 650 ft-os órabérbe.
2011. szept. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A párom Bécsben dolgozik, egy francia étteremben. Iskola után egy szállodai konyhán dolgozott, havi 80 ezer forintért. Aztán amikor otthagyta azt a melót, el került egy másik étterembe ahol a tulajdonosnak több helyen volt étterme, és mivel tehettséges szakács, meg szereti amit csinál kapott egy lehetőséget kint Bécsben.. azóta kintvan 7 hónapja.. Kezdő fizuja 250 ezer volt nettóban, most 300 ezer körül keres. Azért 22 évesen szerintem nem rossz fizu. Ja, és a munkaidő max 10 óra.
2011. szept. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 T_A_ válasza:
Én dolgoztam Budapesten is több helyen és külföldön is. Otthon nekem is volt 650-en körüli órabérem... Most Hamburgban dolgozom heti 42 órát, 300 000 Ft netto kb. Sajnos ég és föld ami otthon van és ami külföldön.
2011. dec. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!