Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ahol Excellel is dolgozni...

Ahol Excellel is dolgozni kell - ott az új, vagy a 2003-as Excellel dolgoztok a munkátok során?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 13:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Munkahelyen természetesen.
2011. okt. 12. 13:45
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Erősen változó. Van ahol évekkel ezelőtt megvették még a 2003-at, sőt Office XP(2002)/Office 2000-t, ott azzal dologozol. Ahol volt újabb beruházás ott 2007/2010.
2011. okt. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg helyfüggő. Kb. ahhoz hasonlít a kérdés, hogy "Milyen az op. rendszered?"

Mindenkinél más és más. Vannak, akik naprakészen frissítik, telepítik a dolgokat. Van akinek ugyanaz van 10 éve.

2011. okt. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ahol állásinterjún voltam ott általában 2007-es volt.

Az utolsó helyen 2003-as, azt be is buktam, mert más helyen vannak a dolgok mint az újban és nem nagyon emlékeztem, a nő pedig figyelte, hogy hová kattintok.

Ilyenek miatt állást bukni, legalább szóltak volna előre, hogy szar lassú gépeken régi programok lesznek és még a billentyűzet is őskövület, nyomásra nehezen reagáló..

2011. okt. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utolsó: én is attól félek, hogy interjúnál ezen be lehet bukni, azért is kérdeztem, mert majd megyek állásinterjúra, és ha olyat kérdeznek, tudjak reagálni.


Volt egy hely, ahol velem is hasonló történt, csak ott elméletben kellett levezetni egy feladatot, én pedig elméletben nem tudtam megnevezni a megoldásához szükséges ikonokat és a menüsorból való megtalálását az adott parancsnak, és felsültem. Nem is vettek fel. :(

Ott mondtam is, hogy ha adnak elém egy gépet, megoldom, de csak így levezetni nehéz, és nem tudják ők sem felmérni, hogy most tudom, vagy nem.

2011. okt. 12. 21:20
 6/8 A kérdező kommentje:
A válaszokat mindenkinek köszönöm.
2011. okt. 12. 21:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk 2003-as Excel van, pedig egy újabb multinál dolgozom. Jóval 2007 után jöttek Mo-ra, szóval igazán lehetnének újabb programjaik...


Ez amúgy nagyon gáz, hogy fejben akarták lemérni, hogy mennyire megy az Excel...nem is értem...én még a Word-ben sem tudnék fejben megcsinálni vmit, csak ha látom...pont azért is, mert otthon már az új van nekem is, munkában meg a régi, így mindig összekavarodom....

2011. okt. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Egy komoly, több éve fennálló cégnél volt az előbb említett eset. Nagyon elszomorított, hogy talán ezen múlt a sikerességem. Én is csak úgy boldogulok a programokban, ha látom őket. Sokkal könnyebb úgy navigálni benne, és akkor tudom is hova kell kattintanom, mit kell csinálnom.

2011. okt. 13. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!