Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit írjak a motivációs levélbe...

Mit írjak a motivációs levélbe az ikeának, ha nincs meghatározott pozició?

Figyelt kérdés

Ikeába szeretnék jelentkezni bárminek.. de nem tudom mit írjak a motivációs levélbe.. Egyáltalán mit szokás..:)

online jelentkezéshez kellene.

Egyébként friss diplomás vagyok egyébként,pályakezdő de nem találok semmi munkát.. eddig csak 400 ftos órabéreset amihez elég a 8 általános is, gondolom az ikea azért többet fizet ennél.


2011. szept. 23. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Én megírnám nekik, hogy milyen kivételes lehetőség lenne ez számukra, ha nekik dolgoznék. Nem kell ezt a levél dolgot annyira komolyan venned. Ja, és tegezd őket következetesen.
2011. szept. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Merre laksz?és milyen munka az a 400 ft órabéres? csak mert ha neked nem kell én munkanélküli vagyok
2011. szept. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
vidéken.. de pesten nézem állást.. olvass hirdetéseket, keresnek eladókat westendbe vagy a többi plázában is 400ft óránként, 9-21ig vagy mehetsz a mekibe is ők is megfizetik a 400-at. Esetleg gumigyárba, ilyen olyan gyárba bármikor felvesznek minimálbérért. De én nem azért tanultam éveken keresztül... és amennyit fizetnek egy hónapba elmenne egy az egyben az albira, vagy ha nem költözök fel az utazásra és még enni sem ettem..
2011. szept. 25. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!