Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » SOS Tesco motivációs levél,...

SOS Tesco motivációs levél, mit írjak?

Figyelt kérdés

"Miért pályázik a Tescóhoz?"


Szárazáru feltöltőnek jelentkezek. Mit írjak?

Az igazság az, hogy nem vettek fel az egyetemre, egész nyáron munkát kerestem, de semmi... most megláttam ezt a hirdetést és ez is jobb, mint a semmi. Na ezt gondolom nem írhatom le.


Szépen kérlek, segítsetek!

Köszi!


2011. okt. 3. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értem ezeket a követelményeket. Mégis mi a büdös francért akar valaki szárazáru feltöltő lenni? Ha egyetemre pályázol, csak van némi fantáziád.


Már kisgyerek koromban mély tisztelettel és áhítattal néztem azokat a derék embereket, akik az áruházakban rendületlenül pakolták a lisztet, vécépapírt, és egyéb szárazárukat. Egyre erősödött bennem a vágy...

2011. okt. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! Igen van, de nem értem, lassan már a takarítónőknek is motivációs levél kell... motivál, hogy tiszta legyen a retyó... vagy mi?


Na mindegy, végül ezt írtam:


Tisztelt Tesco Vezetőség!


Mindig is tiszteltem azokat az embereket, akik keze által az áru a helyére kerül, mert az ő érdemük, hogy úgymond sosem fogy el semmi, a vásárló mindig mindent megtalál, amire szüksége van.


Leginkább azért érzem magam alkalmasnak az árufeltöltői munkára, mert szeretem a rendet, a rendezettséget magam körül, legfőképpen ez motivál.

Ezen kívül már régóta kíváncsi vagyok arra, hogy hogy működik egy ilyen nagy áruházlánc.


Nem utolsó sorban szeretek csapatban dolgozni és a váltott műszak vállalásával sem lenne gond, mert jelenleg nem dolgozom máshol és nem is tanulok.


Kérem értesítsenek majd pályázatom eredményét illetően!


Köszönettel:

2011. okt. 3. 19:23
 3/4 anonim ***** válasza:

"Leginkább azért érzem magam alkalmasnak az árufeltöltői munkára, mert szeretem a rendet, a rendezettséget magam körül, legfőképpen ez motivál."


Ez jó. Igazából a motivációs levélben azt kellene hangsúlyoznod, miért érdemes a munkáltatónak téged választania.

http://www.youtube.com/watch?v=gMqPl4OGxrw

2011. okt. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2011. okt. 3. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!