Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik ér többet a munkaerő...

Melyik ér többet a munkaerő piacon?

Figyelt kérdés

Egy közlekedésgépészeti technikusi végzettség plusz műszaki menedzser szakon szerzett diploma, vagy egy autóvillamossági szerelő szakma, plusz angol-német felsőfokú nyelvvizsga, plusz műszaki menedzser szakon szerzett diploma?


Döntés előtt állok, sok minden szól a technikum mellett és az ellen is, nem tudom hogyha meglesz a főiskolai diploma akkor számítani fog e hogy technikumom van e mellette vagy "csak" szakmám.

Valószínű nem volna felesleges az a tudás amit technikumon kapok, meg érdekel is a téma, de azt mondják eléggé szívás a technikus év, és már az idei évben is volt pár mélypont mikor legszívesebben otthagytam volna az egészet. Az meg a másik hogy ha nem mennék technikumra akkor már dolgozhatnék teljes munkaidőben ami azért nem mindegy. A fősulit estin fogom csinálni, szóval mehet mellette a munka.


21/ffi


(elsősorban olyanok válaszait várom akiknek tapasztaltak a humán erőforrás piacon, mert nem gondolom hogy ebben a témában mondjuk egy 15 éves túlzottan okosat tudna mondani)


életkort, nemet és foglalkozást írjatok kérlek akik válaszoltok, remélem nem tűnök túl telhetetlennek

:)


2009. ápr. 26. 14:26
 1/1 anonim válasza:

Szerintem a 2-ik variáció a nyerő(bb). Néha többet ér egy jó szakma egy diplománál. Akkor pedig főleg elég a "sima szakma" ha mellé pluszban megcsinálod a főiskolát. És ha felsőfokon beszélsz angolul és németül is, akkor jó esélyed van elhelyezkedni.

Nekem felsőfokú okj-m van, de nem érek vele semmit a használható angoltudás hiányában. Pedig én is dolgoznék az egyetem mellett. Eddig gyárban és kocsmában sikerült melót találnom...


21 éves nó

2009. ápr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!