Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Takarítőnőnek mennék, mire...

Takarítőnőnek mennék, mire számítsak?

Figyelt kérdés

Egy ismert győri szórakozóhely hirdette meg neten, hogy takarítónőt keres heti 3-4 alkalomra.

Ettől ez még bejelentett munka lenne? Nem vernek át? Milyen buktatói lehetnek ennek? Mennyi pénz kérhetek? És reggel nyitás előtt kell majd dolgoznom?


19 éves vagyok, még sosem dolgoztam, de kell a pénz a suli mellett, egyáltalán nem szégyellem ez a munkát és nem is írtózom tőle. Léygszi írjátok le a tapasztalataitokat és azt, hogy mire kell figyelnem, hogy ne verjenek át!


2011. szept. 25. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek téged.

A kérdéseidet miért tőlünk kérdezed? Hiszen nem mi adjuk a melót neked hanem az a főnök aki a szórakozó helyre keres takarítónőt.Mindent tőle kellett volna megkérdezni a felvételi beszélgetésnél,vagy amikor örömmel értesítettek,hogy felvesznek-

Mi nem fogjuk tudni megmondani,hogy mikor kell dolgozni menned,bejelent-e vagy sem,és hogy mennyi pénzt kérj..

2011. szept. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Félreértettél! Még nem vettek fel, csütörtökön találkozom a főnökkel - bár ahogy újra elolvastam a kérdésemet, valóban nem derül ki belőle, hogy még nem voltam beszélgetésen és nem is vettek fel. Ezért kérdeztem itt, mert még nem voltam :)
2011. szept. 25. 22:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezek szerint még nem vettek fel.

Nos akkor a következőket tegyed.Ha lesz felvételi beszélgetés,akkor a főnök mindent elmond.

elmondja hogy

-mikortól kell menni dolgozni,és hány órát kell takarítani

-melyik nap lenne jó menned

-bejelentett munkaviszony vagy csak "fekete meló"(ha hirdet akkor bejelentett lesz)

- mivel heti 3-4 napról lenne szó,megbeszélik veled hogy melyik nap,heti hány órát kell menni

- mi lesz a konkrét melód.Vagyis elmondja,hogy mit kell takarítani,hogyan csináld.PL: Női wc ,férfi wc (ha kell) akkor fertőtlenítőt használj,moss fel,csempét mosd le stb)

- a fizetésről is beszélni fog.


Ha a kérdéseid amiket itt feltettél nem hangzana el,akkor nyugodtan kérdez rá

- melyik nap és hány órakor kezdjek a munkának?

- bejelentett mellék állás?fizetnek utánam TB-t és egyéb járulékokat vagy önadózónak kell lennem?

- mit várnak el tőlem?(ha nem mondaná el a munkakörödet)

- ha nem beszél a fizetési összegről akkor kérdez rá,hogy mennyi lesz az órabéred.(ha kevesled akkor két dolgot teszel.

1. felállsz,megköszönöd az időt amit rád fordítottak,és megmondod,hogy sajnálod,de ennyi pénzért nem vállalod.

2. megmondod,hogy te nem erre az összegre gondoltál hanem X.összegre.Ha kellesz nekik akkor megadják.Ha nem kellesz nekik akkor úgyis azt mondja hogy nem adja meg.)

Sajnos nem tudom megmondani,hogy jelenleg mennyit keres egy takarítónő otthon,mert bár én is takarítok de én Angliában.(irodákat takarítok)

2011. szept. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!