Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » McDonalds-ban volt olyan,...

McDonalds-ban volt olyan, akinek wc-t is kellett sikálnia? Ha igen, akkor legalább adtak hozzá domestost, vagy valamit?

Figyelt kérdés
Mekiben akarok dolgozni, mert nincs más opcióm, de már előre hányok attól, hogy más után sikáljam az összefosott wc-t...
2011. okt. 7. 17:57
 1/9 tetro ***** válasza:
64%
Pedig valaki a wc-t is sikálja, különben egyszer összefosná valaki, és utána örökre ugyanúgy maradna...
2011. okt. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha nincs kereskedelmi szakközépiskolai végzettséged, akkor lehet, hogy a wc-t is takarítani kell, de kérdezd meg.
2011. okt. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Érettségim van csak, meg felsőfokú okj-m. (nem kereskedelmi)
2011. okt. 7. 18:29
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Anno dolgoztam mekiben. Nem bírtam sokáig, 3 hónap volt összesen.

A 3 hónap alatt 1szer osztottak be takarítani. De egyébként igen, mindent adnak hozzá, ami kell. Gumikesztyű, wc-kefe, rongyok, tisztítószerek....stb.

2011. okt. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
pedig neked kell, és vannak elég cifra esetek, én is csináltam ott egy szép témát, volt, hogy épp a farmeromat le tudtam tolni....nem irigyeltem a kiscsajt aki takarított utána :D
2011. okt. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
Kíváncsi lennék mi motivál annyira, hogy a Mekiben akarsz dolgozni?
2011. okt. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
1 éve próbálok elhelyezkedni, és nem kellettem sehová.
2011. okt. 9. 14:16
 8/9 anonim ***** válasza:
15%

hát én nem sikálnék wc-t senki után az biztos...:S

kell hogy legyen más meló.

2011. okt. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Adnak hozzá mindent, de nálunk a WC pucolás az éjszakások dolga.
2015. szept. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!