Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan találtad meg azt a...

Hogyan találtad meg azt a munkát, vállalkozást, amit hobby-ként művelsz?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék olyan helyen, olyan munkakörben dolgozni, amit tényleg szeretek csinálni. Sajnos fogalmam sincs, hogy mi lenne az.
2011. szept. 26. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm és annak a vállalkozásába csöppentem bele. Igaz abból a dologból nem volt papírom de tudom mit hogyan kell, és be lettem tanítva arra hogy alkalmas legyek megcsinálni persze rendes be jelentett munkáról van szó. Igaz csak heti néhány alkalom másodállásként de az bőven jó.
2011. szept. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 DannyZuko ***** válasza:
Ha nem tudod, hogy mihez van kedved, vagy hogy hova lenne kedved bármikor örömmel bemenni, akkor hogyan segítsünk? :) Lehet valakinek egy csavarbolt jön be, mert a hobbija a barkácsolás. Lehet más valaki autóalkatrészeket adna el, mert mániákus szerelő, a harmadik meg a virágokat szereti és így egy kertészetbe vágyik. Te kell tudd mi az ami neked bejön...
2011. szept. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!