Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy indítsak el egy temetkezé...

Hogy indítsak el egy temetkezési vállalkozást?

Figyelt kérdés
Milyen irányba kéne tovább tanulnom, hogy temetkezési vállalkozó legyek, mely tantárgyakból kell jónak lennem?
2011. ápr. 7. 17:17
 1/8 anonim válasza:
Ölj! És akkor lesz kit eltemetni...xD
2011. ápr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ezen én is gondolkodtam, nem is rossz ötlet!
2011. ápr. 7. 18:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá semmilyen végzettség, csak vállalkozói papír és megfelelő engedélyek, ismerettség, stb.
2011. ápr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

És kórház mellett nyiss boltot!

(első voltam)

2011. ápr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És 2. válaszoló szerinted érdemes kitanulnom az asztalos munkát hisz egy koporsó nem 10 forint
2011. ápr. 7. 18:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Koporsókészítő meg temetkezési vállalkozó nem ugyan az, de a koporsót a halott családja veszi, nem te.
2011. ápr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A vállalkozási ötleted az egyik legjobb : e szakmában nincs válság, mindig van rá igény és mindig lesznek ügyfeleid.
2011. ápr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Most végül is temetőt akarsz nyitni? Vagy temetkezési irodában szeretnél dolgozni? Mert a temetőhöz nagyon sok féle engedély kell, temetkezési irodát meg már nem nagyon tudsz hol nyitni, mert hát ugye mindenhol vannak. Ha meg simán csak el szeretnél menni temetkezéshez dolgozni, és temetéseket szeretnél felvenni, akkor ahhoz általában elég egy érettségi.

Egy temetkezési irodában dolgozó

2011. ápr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!