Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mihez kezdjen, aki semmihez...

Mihez kezdjen, aki semmihez sem ért?

Figyelt kérdés

Barátainkkal Isten kárpótol bennünket rokonainkért.

Kezdem elhinni:( Bár ezt nem a fene jó baráti kapcsolataimért mondom...


Egyszerűen, mit csináljak azzal, aki évek óta nem tud elhelyezkedni, mert hülye mindenhez? Egy rohadt betanított munkához való tesztet nem tud kitölteni... Pesten is nézegettem munkákat, de azok meg messzebb vannak innen. Utazni nem lenne érdemes.

Javasoljatok valamit, kérlek benneteket!


Köszönöm az értelmes válaszokat!


2011. szept. 26. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért a te problémád, ha valaki más nem tud elhelyezkedni? Neked kell eltartanod?
2011. szept. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Invitáld be a hulladékgazdálkodókhoz (kukásnak). Ott nem kell tesztet tölteni, az én VI. osztályos rokonom is ott dolgozik. Szereti a munkát és Őt is szívesen alkalmazzák, mert pont arra való.
2011. szept. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket!


Szeretnék még kérni használható ötleteket!

2011. nov. 14. 14:54
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Nem leszek népszerű tudom, de kezdjél el érteni valamihez. Mindenki "üresen" születik.
2011. nov. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!