Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gáz, ha bemegyek a Dm-be egy...

Gáz, ha bemegyek a Dm-be egy önéletrajzzal, hogy szeretnék ott dolgozni, de nincs is kiírva, hogy keresnek embert?

Figyelt kérdés
Régóta szeretnék Dm-be a dolgozni,de a neten sehol nem látom hirdetve,hogy igény lenne emberre,most mégis a közeli Dm-be új csaj van...
2011. szept. 26. 13:36
 1/9 MarySue válasza:
82%
Nem gáz, miért is lenne? Bátraké a szerencse :) Maximum mondják hogy "bocsi, de nem kellesz"...ennél rosszabb nem történhet veled :) Én is dolg oztam már dm-ben, mondjuk diákmunkán, de nagyon tetszett, szivesen csináltam!
2011. szept. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
gáz, kérdezősködj inkább elsőnek, hogy kell-e ember.
2011. szept. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem gáz. Bemész, megkérdezed, h hol a boltvezető és neki elmondod, h szeretnél ott dolgozni, itt a cv-d és várod a hívását, ha van üresedés. Utánam meg havonta hívogatod v személyesen bemész, h megkérdezd, h mi van. (mert ha van is állás, akkor sem fognak emlékezni a cv-dre, csak ha nyüstölöd őket)
2011. szept. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Mi mikor páromnak munkát kerestünk, egy csomó üzletbe bementünk blöffre, hogy "úgy hallottuk, itt keresnek dolgozót". Általában ha bent volt a tulaj, vagy az üzletvezető, rögtön odavittek hozzá, és volt ahol be is jött a blöff, mert tényleg épp kerestek embert. Vigyél magaddal önéletrajzot, ha épp nincs üresedés, de később lesz, lehet hogy megkeresnek, ahelyett, hogy hirdetéssel bajlódjanak.
2011. szept. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Legfeljebb kedvesen azt mondják, most nem aktuális, de ha esetleg lesz üresedés, értesítenek. Ebbe mi a gáz? Főleg, ha elmondod, vagy le is írod, hogy mindig is ott szerettél volna dolgozni, nyilván szimpatikus lesz ez nekik. Miért lenne gáz, ha az ember dolgozni szeretne pláne egy olyan helyen, amit szeret is?
2011. szept. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


itt nézz szét, meg menj be az üzletbe is, egyébként tényleg jó munkahely. Egyszer én is interjúztam a DMnél nagyon aranyosak voltak. Végül nem oda mentem dolgozni. Utólag sajnálom. Szóval vágj bele.

2011. szept. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

13:43-as pontosan leírta, hogy mit kell tenned!

Én így kerültem bankba dolgozni, az összes helyi fiókba bementem, mindenütt azt mondták, hogy nincs felvétel, otthagytam az önéletrajzomat és eleinte 2 havonta, majd havonta hívogattam őket és egyszer csak az egyik helyen közölték, hogy épp jókor telefonálok, mehetek interjúra.

Légy kicsit erőszakos, a mai világban máshogy nem megy:)

2011. szept. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,szerintem megpróbálom,bár nem vagyok az az erőszakos fajta,de erőt veszek magamon! :)
2011. szept. 26. 14:11
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,azt hiszem megpróbálom,bár nem vagyok az az erőszakos fajta,de erőt veszek magamon! :)
2011. szept. 26. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!