Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen internetes oldalakat...

Milyen internetes oldalakat érdemes megnézni ha munkát keresek?

Figyelt kérdés

Milyen internetes oldalakat ajánlanál amit érdemes lenne megnézni munkakereséssel kapcsolatosan.

Ismerek néhányat, de több hónap elteltével sincs munkám.

Expressz.hu, jofogas.hu, munka.hu, profession, közigállás...


2011. szept. 28. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
jobline.hu
2011. szept. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbálj meg Te feladni hírdetést.

Én 6 hónapig voltam munkanélküli, 2 évvel ezelőtt. Úgy sikerült elhelyezkednem, hogy az Expressz.hu-n adtam fel hírdetést, hogy állást keresek. A hírdetés címe legyen figyelemfelkeltő - nálam bejött, a munkahely figyelt fel rám, pedig 48 éves voltam, amikor állást kerestem.

Nálam ez volt a hírdetés címe: "Ha Ön egy szorgalmas, megbízható munkaerőt keres" próbáld meg, és naponta frissítsd a hírdetésedet, hogy mindig alista elején legyél. Sok sikert!!!

2011. szept. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az előttem író jó dolgot írt. Lehet, én is megfogadom.


Én amúgy ezeket szoktam nézegetni:


profession.hu

cvonline.hu

afsz.hu

express.hu

workania.hu

jobline.hu

2011. szept. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!