Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hollandia vagy Németország?

Hollandia vagy Németország?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy Hollandiában sokkal magasabb az életszínvonal, mint Németországban, csak hát a holland nyelv annyira nem tetszik, mint a német.
2011. okt. 1. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hollandban rengetegen használják az angolt
2011. okt. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz hogy rengetegen használják az angol nyelvet, de ettől még érdemes ha az anyanyelvükön is tudsz néhány dolgot:) Gondolj bele...itthon érvényesülnél csak angol nyelvtudással? Szerintem nem.
2011. okt. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Katoonene ***** válasza:

Ha el tudsz helyezkedni jó helyen, akkor teljesen mindegy. Természetesen alapszinten érdemes tudni a nyelvet (ha angol kínai japán orosz vagy német akarna nálam elhelyezkedni, akkor is elvárnám, hogy tudjon valamit magyarul makogni)

Szerintem mindkét ország jó választás, ha úgy érzed, el tudsz helyezkedni. Hollandiában talán olcsóbb a fű:)


Előzőhöz hozzátenném, hogy nem lehet összehasonlítani az idegennyelvtudást nálunk és Hollandiában. Anolul, Németül bárhol elboldogulsz, azt mondják (magam is így látom) hogy a holland nyelv olyan, mintha egy berúgott angol próbálna meg németül beszélni.

2011. nov. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!