Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szükséges önéletrajzot írnom?

Szükséges önéletrajzot írnom?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és hétvégére keresnék magamnak munkát. Természetesen nem világhírű cégeknél, hanem a városban ilyen kisebb boltokban. Esetleg van amit ajánlanátok? Önéletrajzot írjak? Adókártyát készíttessek előtte?
2011. okt. 2. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:

adókártyád kell, hogy legyen, csecsemőknek már van :D azt küldik, ha kéred, ha nem ...

szerintem igen, írj önéletrajzot és egy kis levelet, hogy miért és milyen időpontokra keresel munkát, hogy az alkalmazott aki ott van, át tudja adni a főnökének

2011. okt. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Őőő...

Nekem nincs adókártyám. Ez lehetséges?

2011. okt. 3. 16:23
 3/3 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a szüleidet, kellene, hogy legyen, ha meg nincs, a NAV-nál kell kérni
2011. okt. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!