Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jól keresők, milyen fizetéssel...

Jól keresők, milyen fizetéssel vagytok megelégedve?

Figyelt kérdés
Pusztán egy kíváncsi vidéki anyuka vagyok. Nálunk nagy a munkanélküliség (mint mindenhol) és a bérek roppant alacsonyak. Nem is tudom mi számít egy átlag embernek jó fizetésnek? Illetve azt milyen munkáért kapjátok?
2011. okt. 8. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Kérdés milyen munkakörről beszélünk...

Nekem bruttó 640.000,- Ft az alapbérem, ha nem lenne hitelem elég lenne, de így elmegy a fele.

2011. okt. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ezt melyik városban keresed illetve milyen munkakörben ha megkérdezhetem?
2011. okt. 8. 18:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Én tanult ember létemre havi75ezret keresek.Mindjárt megsajnálom az elsőt,hogy a hitel után csak 300ezre marad...

Vicc.Az a csak 300ezer egy család havi jövedelme bőven

2011. okt. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak 100ezre marad mart 300ezer a hitel.
2011. okt. 9. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok, Budapesten dolgozom egy multinál közgazdászként.


A második válaszoló 75 ezres fizetése valóban nagyon kevés, de erre azt tudom mondani, hogy mindenki a saját maga sorsa kovácsa. Nekem sem az égből pottyant ez a 640 ezres fizetés, a lehetőség elvileg mindenki előtt ott áll, csak tudni kell élni vele. Nyilván nem kereshet mindenki ennyit, de ha valaki "tanult" emberként 75 ezret keres és ebbe bele is törődik, az azt hiszem saját magában is elkezdheti keresni az okokat, hogy miért csak itt tartok.


Én jelenlegi fizetésemmel is elégedetlen vagyok, de már tudom mit kell tennem, milyen irányba kell az életemet alakítani, hogy ennek a többszöröse is meglegyen.

2011. okt. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem törődöm bele,teszek is ellene.

Sajnos nem pénzes családba születtem,így ez a másfél ledolgozott év(és a pénz) kell ahhoz,hogy kimehessek külföldre dolgozni.

2011. okt. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én nettó 90t keresek, nem számítok jól keresőnek, szóval számomra paradoxon lenne válaszolni a kérdező kérdésére.

Megjegyzem, sok területen van sok ismeretem, és sok mindenhez értek.


Első válaszolóval egyet értek:

A lehetőség mindenki előtt ott áll, hogy jó helyre szülessen. :D

(Nem áll szándékomban off-lavinát indítani, úgyhogy hamarosan kiírok ezzel kapcsolatban egy kérdést ebbe a témába.)

2011. okt. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A "mindenki a maga szerencséjének a kovács" mondás a munkára egyáltalán nem igaz -legalábbis Magyarországon nem. Itt ugyanis leginkább az számít, hogy milyen ismeretségekkel rendelkezel. Ismerek olyat, akit apuci benyomott egy jól fizető állásba, pedig a csajszi csak a sokadik nekifutásra tudta elvégezni a főiskolát, emelett kimondottan irritáló a személyisége atöbbség szerint. Jah, és nem egy cicababa-kinézet, a vasorrú bába jobban ráillik... A 75 ezer FT-os fizu sajna ma nem ritka a tanult embereknél sem ebben az országban!

Én is kerestem jól (2003-ban pályakezdőként a nettó 150 FT elég jónak számított), de megszűnt a cég. :(

2011. okt. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!