Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Győrben az AUDI-nál, autószere...

Győrben az AUDI-nál, autószerelő mester több mint 20 éves tapasztalattal milyen munkakörben, és milyen fizetéssel tudna elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Amit olvastam náluk, mindenhol felsőfokú végzettséget kérnek, de a mestervizsga sajnos nem annak számít.
2011. szept. 3. 16:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
küldd be az önéletrajzodat, ha kellesz behívnak és majd ajánlanak egy összeget, ha megfelelsz - ha tetszik elfogadod, ha nem, akkor sem veszítettél semmit max pár órát az életedből
2011. szept. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is küld be az önéletrajzot, azzal tényleg nem veszítesz semmit.
2011. szept. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen, a napokban beküldtem, de nem hiszem, hogy lesz eredménye. Talán ha személyesen viszem be pozitív lehet számukra?
2011. szept. 3. 18:55
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
személyesen max a recepcióig jutsz, azzal meg ugyanott vagy, mintha postán/e-mailen küldted volna
2011. szept. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam. :)
2011. szept. 3. 19:43
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hiába vagy autószerelő mester komolyabb pozícióba ott csak mérnöki végzettséggel kerülhetsz. Sorra mehetsz összeszerelőnek, vagy esetleg minőségellenőrnek. A fizetés elég jó 140-160 körül tudsz hazavinni + egyéb juttatások is vannak, viszont folyamatos műszak tehát hétvégén is nyomni kell általában 4 nap meló és 2 nap szabad. Ismerősöm dolgozik ott.
2011. szept. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

öööö


Győrben az Audi gyárban nem szerelnek autót. Összerakják őket.


A gépkezeléshez és programozáshoz + tervezéshez mérnökök kellenek, az összerakáshoz meg betanított munkás. Autószerelőként milyen pozícióban tudnád ott elképzelni magad?

2011. szept. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A 140-160 közötti a soron dolgozó fizuja, vagy magasabb helyen lévőé?
2011. szept. 3. 20:36
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy ott nem javítják őket, hanem összeszerelik. :)))) De úgy gondolom, hogy sor meletti betanított munkásnál talán még ott is többet érek. Ismerem pl a típushibáikat. :))
2011. szept. 3. 20:39
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem kötekedés képpen, hanem, hogy segítsek ( és ne nagyon égesd be magad ha szerencséd lesz és kapsz lehetőséget egy interjún ).


A típushibák kijavítása a mérnökök dolga. Oda "egyszerű föld halandót" nem engednek beleszólni.

A szalagmunkánál meg gondold végig mi a lényeg:


Kap a melós egy feladatot (most mondok egy hülyeséget) pl. hogy a gömbcsuklóra tekerje rá a végét. Napi 8 órában. Óránként mondjuk 180 darabra. Minél kevesebb hibával. Nem kell gondolkodni, sőt, azt sem kell tudni, hogy mi az a gömbcsukló. Azt kell tudni, hogy az egyik tekerős izét rá kell tekerni a másik tekerős izére, de azt gyorsan és pontosan. Egy ilyen munkában nem segít a szakértelmed, legyen az akármilyen jó is. Sajnos.

2011. szept. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!