Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kirúghatnak a munkahelyről a...

Kirúghatnak a munkahelyről a dühkitöréseim miatt?

Figyelt kérdés

Nem ütök nem vágok földhöz semmit csak üvöltök káromkodok és meresztgetem a szemeimet. De közben a munkára koncentrálok és nem lógok.


30/F


2011. okt. 10. 11:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Vannak bizonyos társadalmi normák, amiket be kell tartani egy munkahelyen. Egy munkatársat sem kényszeríthetsz arra, hogy a te káromkodásodat hallgassa.

2011. okt. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2011. okt. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Az a problémám csak egy bizonyos kolléga mellett vannak ezek, de más ember környezetében nincsenek ilyen problémáim. Akkor mit csináljak magammal? Szóljak a főnökömnek tegyen máshova? Csak attól félek ki fog nevetni.
2011. okt. 10. 12:23
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Lehetőség:


1. megtanulod a konfliktusokat és a saját dühödet ember módjára kezelni.

2. Az 1. pont teljesülése UTÁN odamész a főnöködhöz, és elmondod, hogy xy-nal nem igazán tudsz hatékonyan együtt dolgozni, ezért kéred, hogy ha lehetőség nyílik rá, helyezzen át.


Mellesleg: nem tudom, mi a másik "hibája", amivel ezt váltja ki belőled, de azért gondolkodj el rajta, hogy jelen pillanatban melyikőtökkel lehet rosszabb együtt dolgozni...

2011. okt. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

meg kéne tanulni uralkodni magadon, mert én már tuti kirugtalak volna.

Nem normális, ha valaki nemtudja kontrolálni a dühkitörésit, intelligenciahiányra utal.

Ha most ezt a kollégát kikerülöd majd jön egy másik,akire szintén ideges leszel.

2011. okt. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Az a dolga kérdez de ez alatt kötözködik és már közel voltam hogy elsírom magam.
2011. okt. 10. 12:29
 7/28 anonim ***** válasza:
ki, mégpedig akár rendkívüli felmondással is
2011. okt. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Az a szerencsém toleráns főnököm van. És az 5 évem alatt csak azzal az egy kollégával volt/van a bajom. Azzal idegel keresztkérdéseket tesz fel de miért, de mért , de ne mondjad már kinek van türelme ilyen mellett dolgozni?
2011. okt. 10. 12:33
 9/28 anonim ***** válasza:
44%
Pszichológusra lenne szükséged, beteg vagy.
2011. okt. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Kirúghatnak.Nekem is volt egy kolléganő,aki képtelen volt a kiabálását,a dühét fékezni.A végén már velem szemben is olyan stílust,és durva viselkedést engedett meg,amit én nem érdemeltem meg,és nem is tűrtem el.Én felmentem a főnökhöz,és elmondtam neki hogyha nem tesz valamit a kolléganő ügyében akkor én fogok panaszt tenni.

Kiderült hogy aznap én voltam a harmadik ember aki panasszal élt.A kolléganőmet kirúgták a viselkedése miatt.

Azóta érdekes de helyre állt a rend és béke a munkahelyen is.

Ezért nem is értem,hogy téged mi jogosít fel hogy valakivel ordibálj,vagy dühkitöréseid legyenek.Neked sincs jogod a másiknak olyan légkört okozni,hogy rosszul érezze magát.

2011. okt. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!