Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Volt már olyan, hogy annak is...

Volt már olyan, hogy annak is örültél, hogy legalább nemleges válasszal visszajeleztek munkahelyről?

Figyelt kérdés
Én vagyok csak ilyen "hülye"?Már annak is örülök, ha egyáltalán nemleges válaszra méltatnak, nemhogy még állásinterjúra hívjanak..Vajon kezd az agyamra menni?
2010. jan. 4. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is volt,h örültem neki, a több 100. ígéret után, legalább visszajeleztek, hogy nem kellek...De ne add fel!
2010. jan. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen sajnos manapság már ennek is örül az ember ha válaszolnak hogy köszi,de nem :( ezt már többen inkább félsikernek veszik :)
2010. jan. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam :)
2010. jan. 4. 13:42
 4/9 anonim ***** válasza:

hát igen!

manapság nagyon nehéz állást találni.

protekció kell midenhez

2010. jan. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mióta vagy mnélkülin és hova pályázgatsz inkább?
2010. jan. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
már lassan fél éve keresek én is munkát és ritkán méltatnak akár csak egy nemleges válaszra
2010. jan. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Augusztus óta keresek, pályakezdő grafikus vagyok, de nem ragaszkodom ilyen munkához.Bármi jó lenne.Eddig 2 állásinterjúm volt csak :(
2010. jan. 4. 15:41
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, már az is valami ha egy sablon emailt kapok.

szerintem ne húzd fel magad. Jómagam is próbálkozom.


Kb. minden 20. pályázatra kapok valamilyen visszajelzést. Ezeknek meg kb. a negyede interjúbehívás vagy online felmérés, azaz nem elutasítás.


Persze az igen rosszul szokott esni, mikor interjú után megígérik a szemembe, hogy mindenképp értesítenek, akármi is az eredmény. Persze...

2010. jan. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát..nekem ahová utólag behívtak, ott tényleg föl is hívtak másnap, hogy nem, már ennek is örültem :)

Az első eset, meg a Zepter volt, oda felvettek volna, oda felvesznek mindenkit, de én köszöntem szépen nem kértem, mikor megtudtam, hogy mi ez, ugyanis gyanútlanul elküldtem egy életrajzot irodai munka címre.. :S

Nem húzom már fel magam, már teljesen elkeseredtem, és belefásultam az egészbe..most újra próbálkozok, megint érzek magamban egy kis erőt hozzá, holnap elkezdek telefonálgatni.

2010. jan. 4. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!